Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jana Skálová: Účetní a daňové souvislosti přeměn obchodních společností

Učebnice/Odborná literatura

Jana Skálová: Účetní a daňové souvislosti přeměn obchodních společností

Hodnocení: 1x
  • 5

Účetní a daňové souvislosti přeměn obchodních společností - Jana Skálová. Přinášíme Vám jedinečný ucelený pohled na provázanost obchodněprávní úpravy s účetnictvím společností a daňovou stránkou přeměn obchodních společností. Výklad představuje přínosný odborný základ k oblasti přeměn společností, a to nejen pro ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Účetní a daňové souvisl..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jana Skálová: Účetní a daňové souvislosti přeměn obchodních společností koupíte i tady

Specifikace Jana Skálová: Účetní a daňové souvislosti přeměn obchodních společností

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 276 Kč

Přinášíme Vám jedinečný ucelený pohled na provázanost obchodněprávní úpravy s účetnictvím společností a daňovou stránkou přeměn obchodních společností. Výklad představuje přínosný odborný základ k ... a dál?

Produkt Jana Skálová: Účetní a daňové souvislosti přeměn obchodních společností

Jana Skálová: Účetní a daňové souvislosti přeměn obchodních společností - parametry

Název produktu: Jana Skálová: Účetní a daňové souvislosti přeměn obchodních společností
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 276 Kč
Maximální cena: 325 Kč
Ušetríte až: 49 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Účetní a daňové souvislosti přeměn obchodních společností - Jana Skálová. Přinášíme Vám jedinečný ucelený pohled na provázanost obchodněprávní úpravy s účetnictvím společností a daňovou stránkou přeměn obchodních společností. Výklad představuje přínosný odborný základ k oblasti přeměn společností, a to nejen pro odborníky v účetní, auditorské a daňové praxi, ale i pro studenty ekonomických oborů vysokých škol. V neposlední řadě publikace poskytuje i zajímavé informace důležité pro vlastníky společností uvažující o některé z forem přeměny. Účetní a daňové souvislosti přeměn obchodních společností - Jana Skálová od nakladatelství v kategorii | | Ekonomie | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Přinášíme Vám jedinečný ucelený pohled na provázanost obchodněprávní úpravy přeměn obchodních společností s jejich účetním řešením a daňovými souvislostmi pro společnosti i vlastníky. Výklad vychází ze základní právní úpravy fúzí a rozdělení, prochází všemi nutnými kroky k úspěšné realizaci a popisuje účetní a daňové povinnosti zúčastněných společností. Pozornost je věnována i přeshraničním fúzím, převzetí jmění a změně právní formy společnosti. Kniha je učena nejen pro pracovníky v účetní, daňové a auditorské praxi, ale i pro studenty vysokých škol a vlastníky společností, kteří se zamýšlejí nad dalším osudem své firmy. 2. vydání


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.