Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jana Šeblová, Jiří Knor: Urgentní medicína v klinické praxi lékaře

Učebnice/Odborná literatura

Jana Šeblová, Jiří Knor: Urgentní medicína v klinické praxi lékaře

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace se zabývá nejzávažnějšími nebo nejčastějšími klinickými stavy, se kterými se lékař v prvním kontaktu s pacientem setkává.. Popisuje patofyziologii jednotlivých poruch, diagnostickou rozvahu a celkový management situace. V jednotlivých kapitolách je rozebrána patofyziologie kritických stavů s důrazem na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89315
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Urgentní medicína v kli..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jana Šeblová, Jiří Knor: Urgentní medicína v klinické praxi lékaře koupíte i tady

Specifikace Jana Šeblová, Jiří Knor: Urgentní medicína v klinické praxi lékaře

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 475 Kč

Publikace se zabývá nejzávažnějšími nebo nejčastějšími klinickými stavy, se kterými se lékař v prvním kontaktu s pacientem setkává. Popisuje patofyziologii jednotlivých poruch, diagnostickou rozvahu a celkový management situace. ... a dál?

Produkt Jana Šeblová, Jiří Knor: Urgentní medicína v klinické praxi lékaře

Jana Šeblová, Jiří Knor: Urgentní medicína v klinické praxi lékaře - parametry

Název produktu: Jana Šeblová, Jiří Knor: Urgentní medicína v klinické praxi lékaře
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 475 Kč
Maximální cena: 808 Kč
Ušetríte až: 333 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace se zabývá nejzávažnějšími nebo nejčastějšími klinickými stavy, se kterými se lékař v prvním kontaktu s pacientem setkává.. Popisuje patofyziologii jednotlivých poruch, diagnostickou rozvahu a celkový management situace. V jednotlivých kapitolách je rozebrána patofyziologie kritických stavů s důrazem na procesy, které jsou v jednotlivých stavech totožné, problematika ohrožení vitálních funkcí (náhlá zástava oběhu, dušnost, poruchy vědomí), jejich příčiny, diagnostika i terapie, dále urgentní stavy kardiologické, neurologické, pediatrické, gynekologické a porodnické i nejčastější typy intoxikací. Pozornost je věnována i psychosociálním urgencím, jejichž zvyšující se počty registrují všichni poskytovatelé. Závěr knihy patří forenzní problematice, která je v urgentní medicíně čím dál tím důležitější. Text je doplněn kazuistikami z praxe, které dokumentují náročnost a pestrost lékařského rozhodování v kritických stavech při prvním kontaktu s nemocným či poraněným. Oba hlavní autoři pracují v oblasti urgentní medicíny více než dvacet let a oba mají zkušenosti jak z terénu, tak z urgentních příjmů, takže jsou schopni čtenářům kvalifikovaně přiblížit specifika tohoto náročného, avšak medicínsky velice zajímavého oboru. Publikace: Urgentní medicína v klinické praxi lékaře - Šeblová Jana;Knor Jiří;kolektiv. Komplexně pojatá a přitom praktická a přehledná publikace, která je

určena jak lékařům urgentní medicíny, tak všem lékařům, kteří se v

prvním kontaktu ve svých ambulancích nebo v ambulancích nemocnic

setkávají s nediferencovanými obtížemi pacienta.Kniha je však

užitečná i pro studenty medicíny, záchranáře a další pracovníky

nelékařských zdravotnických oborů. Dvoubarevná publikace obsahuje

53 tabulek a 106 obrázků (z toho 31 v barevné příloze). Publikace: Urgentní medicína v klinické praxi lékaře - Šeblová Jana;Knor Jiří;kolektiv. Monografie představuje komplexní přístup k problematice urgentní medicíny. Na rozdíl od běžných příruček a návodů jak postupovat v případě zdraví a život ohrožujících situací uvádí navíc i patofyziologický přehled k dané problematice. Toto spojení teorie a praxe z ní dělá v české literatuře skutečný unikat. Je podán přehled všech závažných stavů rozdělených podle jednotlivých systémů.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.