Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jana Pavlová: Procvičujeme si...Mluvnické kategorie podstatných jmen a sloves (4. ročník)

Knihy

Jana Pavlová: Procvičujeme si...Mluvnické kategorie podstatných jmen a sloves (4. ročník)

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Procvičujeme si...Mluvnické kategorie podstatných jmen a sloves (4. ročník) - neuveden. Řada cvičebnic, která bude v průběhu roku 2004 vydána, obsahuje vždy vybraný jazykový jev, který mají podle osnov osvojit a procvičit žáci 2. - 5. ročníku ZŠ. Pro každý ročník jsou určeny dvě publikace ve formátu A5. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jana Pavlová: Procvičujeme si...Mluvnické kategorie podstatných jmen a sloves (4. ročník) koupíte i tady

Specifikace Jana Pavlová: Procvičujeme si...Mluvnické kategorie podstatných jmen a sloves (4. ročník)

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 31 Kč

Řada cvičebnic, která bude v průběhu roku 2004 vydána, obsahuje vždy vybraný jazykový jev, který mají podle osnov osvojit a procvičit žáci 2. - 5. ročníku ZŠ. Pro každý ročník jsou určeny dvě publikace ve formátu A5. Cvičebnice se uplatní jak ve škole, tak při domácím procvičování, využijí je jak učitelé, tak rodiče, kteří chtějí či potřebují zajistit kvalitní znalosti žáků. Každá cvičebnice je opatřena klíčem správných řešení. (mluvnické významy podstatných jmen a sloves : český jazyk ve 4. ročníku » ... a dál?

Produkt Jana Pavlová: Procvičujeme si...Mluvnické kategorie podstatných jmen a sloves (4. ročník)

Jana Pavlová: Procvičujeme si...Mluvnické kategorie podstatných jmen a sloves (4. ročník) - parametry

Název produktu: Jana Pavlová: Procvičujeme si...Mluvnické kategorie podstatných jmen a sloves (4. ročník)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 31 Kč
Maximální cena: 47 Kč
Ušetríte až: 16 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Procvičujeme si...Mluvnické kategorie podstatných jmen a sloves (4. ročník) - neuveden. Řada cvičebnic, která bude v průběhu roku 2004 vydána, obsahuje vždy vybraný jazykový jev, který mají podle osnov osvojit a procvičit žáci 2. - 5. ročníku ZŠ. Pro každý ročník jsou určeny dvě publikace ve formátu A5. Cvičebnice se uplatní jak ve škole, tak při domácím procvičování, využijí je jak učitelé, tak rodiče, kteří chtějí či potřebují zajistit kvalitní znalosti žáků. Každá cvičebnice je opatřena klíčem správných řešení. Publikace: Procvičujeme si...Mluvnické kategorie podstatných jmen a sloves (4. ročník) - neuveden. SPN-pedagogické nakladatelstvíKniha, čeština Vydavatelstvo SPN-pedagogické nakladatelství


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.