Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jana Nosková: Reemigrace a usídlování volyňských Čechů v interpretacích aktérů a odborné literatury

Knihy

Jana Nosková: Reemigrace a usídlování volyňských Čechů v interpretacích aktérů a odborné literatury

Hodnocení: 1x
  • 4

Reemigrace a usídlování volyňských Čechů v interpretacích aktérů a odborné literatury - Jana Nosková. Autorka se ve své disertační práci věnuje reemigraci, usídlování anásledné adaptaci a integraci volyňských Čechů, reemigrantů po 2. světové válce. Téma zpracovává pomocí kvalitativních metod (biografická metoda, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.67
skladem

Jaké má kniha
Reemigrace a usídlování..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jana Nosková: Reemigrace a usídlování volyňských Čechů v interpretacích aktérů a odborné literatury

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 260 Kč

Reemigrace a usídlování volyňských Čechů v interpretacích aktérů a odborné literatury - Jana Nosková Autorka se ve své disertační práci věnuje reemigraci, usídlování anásledné adaptaci a integraci volyňských Čechů, reemigrantů po 2. světové válce. Téma zpracovává pomocí kvalitativních metod (biografická metoda, metoda orální historie), pozornost věnuje též analýze literatury volyňských Čechů a odborné literatury o volyňských Češích. Na základě interpretace získaných materiálů se zabývá otázkami souvisejícími s » ... a dál?

Produkt Jana Nosková: Reemigrace a usídlování volyňských Čechů v interpretacích aktérů a odborné literatury

Jana Nosková: Reemigrace a usídlování volyňských Čechů v interpretacích aktérů a odborné literatury - parametry

Název produktu: Jana Nosková: Reemigrace a usídlování volyňských Čechů v interpretacích aktérů a odborné literatury
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 260 Kč
Maximální cena: 260 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Reemigrace a usídlování volyňských Čechů v interpretacích aktérů a odborné literatury - Jana Nosková. Autorka se ve své disertační práci věnuje reemigraci, usídlování anásledné adaptaci a integraci volyňských Čechů, reemigrantů po 2. světové válce. Téma zpracovává pomocí kvalitativních metod (biografická metoda, metoda orální historie), pozornost věnuje též analýze literatury volyňských Čechů a odborné literatury o volyňských Češích. Na základě interpretace získaných materiálů se zabývá otázkami souvisejícími s vytvářením kolektivní paměti a identity vybrané skupiny obyvatelstva (volyňských Čechů) a vlivu těchto skutečností na její integraci do poválečné české společnosti. Reemigrace a usídlování volyňských Čechů v interpretacích aktérů a odborné literatury - Jana Nosková od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.