Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jana Navrátilová, Tomáš Jirků: Německá nepravidelná slovesa + CD MP3

Učebnice/Odborná literatura

Jana Navrátilová, Tomáš Jirků: Německá nepravidelná slovesa + CD MP3

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Německá nepravidelná slovesa + CD MP3 - Jana Navrátilová. Příručka je určena pro začátečníky nebo i pokročilé studenty a samouky němčiny. Umožní procvičit si nepravidelná slovesa, která tvoří jednu ze základních mluvnických kategorií německého jazyka, bez níž se prostě nedomluvíte. Látka je rozdělena do ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82804
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jana Navrátilová, Tomáš Jirků: Německá nepravidelná slovesa + CD MP3

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 199 Kč

Příručka je určena pro začátečníky nebo i pokročilé studenty a samouky němčiny. Umožní procvičit si nepravidelná slovesa, která tvoří jednu ze základních mluvnických kategorií německého jazyka, bez níž se prostě nedomluvíte. Látka je rozdělena do dvou hlavních částí: mluvnice a cvičebnice. Mluvnice vám poskytne základní informace ohledně použití pomocných sloves, způsobových sloves, slabých a silných sloves, smíšených a nepravidelných sloves, podmiňovacího způsobu, budoucího času a trpného rodu v němčině. » ... a dál?

Produkt Jana Navrátilová, Tomáš Jirků: Německá nepravidelná slovesa + CD MP3

Jana Navrátilová, Tomáš Jirků: Německá nepravidelná slovesa + CD MP3 - parametry

Název produktu: Jana Navrátilová, Tomáš Jirků: Německá nepravidelná slovesa + CD MP3
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 199 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Německá nepravidelná slovesa + CD MP3 - Jana Navrátilová. Příručka je určena pro začátečníky nebo i pokročilé studenty a samouky němčiny. Umožní procvičit si nepravidelná slovesa, která tvoří jednu ze základních mluvnických kategorií německého jazyka, bez níž se prostě nedomluvíte. Látka je rozdělena do dvou hlavních částí: mluvnice a cvičebnice. Mluvnice vám poskytne základní informace ohledně použití pomocných sloves, způsobových sloves, slabých a silných sloves, smíšených a nepravidelných sloves, podmiňovacího způsobu, budoucího času a trpného rodu v němčině. Cvičebnice je strukturována do pěti oddílů – pomocných sloves, způsobových (modálních) sloves, silných sloves I., II. a III., smíšených a nepravidelných sloves, sloves s odlišnou předložkovou vazbou. Všechny tři oddíly nabízejí za každým ze sloves vzorové věty. Uvědomíte si tak kontext, jak bývá dané nepravidelné sloveso nejčastěji užíváno. Za každým z oddílů následují cvičení a případně i otázky vážící se k rozhovorům/konverzacím, jež najdete na CD. Samozřejmostí je i klíč ke cvičením, nacházející se na konci publikace. Ke knize je připojeno CD s MP3 a interaktivními testy i cvičeními určené pro porozumění mluvenému slovu a procvičování výslovnosti. Publikace: Německá nepravidelná slovesa + CD MP3 - Jana Navrátilová. Německá nepr.slovesa + MP3 - CP Books - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 90 str. - ISBN: 80-251-0653-5 - Kniha Jana Navrátilová; Tomáš JirkůCP Books 2005Kniha, čeština, 90 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.