Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jana Navrátilová, Tomáš Gřivna, Jiří Jelínek: Trestní právo Evropské unie

Učebnice/Odborná literatura

Jana Navrátilová, Tomáš Gřivna, Jiří Jelínek: Trestní právo Evropské unie

Hodnocení: 1x
  • 4

Trestní právo Evropské unie - Jana Navrátilová, Tomáš Gřivna, Jiří Jelínek. Monografie poskytuje podrobný přehled o nejdůležitějších právních normách a institucích Evropské unie v oblasti trestního práva. V úvodu se zabývá obecnými otázkami: zasazením trestněprávních norem do systému práva Evropské unie, historickým ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Trestní právo Evropské ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jana Navrátilová, Tomáš Gřivna, Jiří Jelínek: Trestní právo Evropské unie koupíte i tady

Specifikace Jana Navrátilová, Tomáš Gřivna, Jiří Jelínek: Trestní právo Evropské unie

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 303 Kč

Monografie poskytuje podrobný přehled o nejdůležitějších právních normách a institucích Evropské unie v oblasti trestního práva. V úvodu se zabývá obecnými otázkami: zasazením trestněprávních norem do systému práva Evropské unie, historickým vývojem procesu europeizace trestního práva, vlivu Lisabonské smlouvy na tento proces či vztahem evropských trestněprávních norem a ochrany lidských práv. Druhá část je věnována otázkám unijního trestního práva hmotného, konkrétně pak jednotlivým druhům kriminality, jež » ... a dál?

Produkt Jana Navrátilová, Tomáš Gřivna, Jiří Jelínek: Trestní právo Evropské unie

Jana Navrátilová, Tomáš Gřivna, Jiří Jelínek: Trestní právo Evropské unie - parametry

Název produktu: Jana Navrátilová, Tomáš Gřivna, Jiří Jelínek: Trestní právo Evropské unie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 303 Kč
Maximální cena: 513 Kč
Ušetríte až: 210 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Trestní právo Evropské unie - Jana Navrátilová, Tomáš Gřivna, Jiří Jelínek. Monografie poskytuje podrobný přehled o nejdůležitějších právních normách a institucích Evropské unie v oblasti trestního práva. V úvodu se zabývá obecnými otázkami: zasazením trestněprávních norem do systému práva Evropské unie, historickým vývojem procesu europeizace trestního práva, vlivu Lisabonské smlouvy na tento proces či vztahem evropských trestněprávních norem a ochrany lidských práv. Druhá část je věnována otázkám unijního trestního práva hmotného, konkrétně pak jednotlivým druhům kriminality, jež jsou předmětem trestněprávní regulace i v rámci evropského práva. Autoři v jednotlivých kapitolách analyzují právní stav postihující takováto jednání v České republice a konfrontují jej s normami práva unijního. Další část se zaměřuje na unijní trestní právo procesní. Zabývá se aktuálními tématy mezinárodní justiční spolupráce, evropského zatýkacího rozkazu, zajištění majetku a důkazů v rámci Evropské unie, procesních práv obviněného a ochrany obětí trestných činů či problematikou Schengenského prostoru. Poslední část se věnuje unijním orgánům, jež koordinují justiční a policejní spolupráci ve věcech trestních. Jednotlivé kapitoly přibližují fungování těchto institucí, důvody a historii jejich vzniku, působnost a jejich možný budoucí vývoj. Publikace je příspěvkem do rozsáhlé a relativně roztříštěné problematiky unijního trestního práva a jeho vztahu k trestnímu právu České republiky. Může se stát východiskem pro další zkoumání a zároveň inspirací pro legislativní a aplikační praxi, případně také pro studenty právnických fakult. Trestní právo Evropské unie - Jana Navrátilová, Tomáš Gřivna, Jiří Jelínek od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor : doc. JUDr. Bc. Tomáš Gřivna Ph.D., Jana Navrátilová, Jiří Jelínek, Druh sortimentu : Kniha, Trestní právo Evropské unie, Jazyk : Čeština, Počet stran : 368


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.