Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jana Navrátilová: Mluvte německy!

Učebnice/Odborná literatura

Jana Navrátilová: Mluvte německy! cena od 0 Kč

Jana Navrátilová: Mluvte německy!

Hodnocení: 1x
  • 4

Konverzační příručka a cvičebnice v jednom je určena pro mírně pokročilé studenty němčiny, kteří si chtějí rozšířit slovní zásobu, konverzační a jazykové dovednosti. Velká pozornost je věnována také rozvoji poslechových schopností. Ve dvanácti lekcích se seznámíte s nejdůležitějšími konverzačními tématy a reálnými ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Jana Navrátilová: Mluvte německy! - parametry

Název produktu: Jana Navrátilová: Mluvte německy!
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Konverzační příručka a cvičebnice v jednom je určena pro mírně pokročilé studenty němčiny, kteří si chtějí rozšířit slovní zásobu, konverzační a jazykové dovednosti. Velká pozornost je věnována také rozvoji poslechových schopností. Ve dvanácti lekcích se seznámíte s nejdůležitějšími konverzačními tématy a reálnými situacemi. V každé lekci najdete slovní zásobu k danému tématu, fráze, jazykové tipy a rady. Slovní zásoba i fráze čerpají ze současného jazyka, a tak si můžete být jisti, že se učíte výrazy, které se skutečně v běžné řeči používají. Řada zábavných dialogů přispěje k osvojení a upevnění nové slovní zásoby. Kromě toho se pomocí českého překladu rozhovorů můžete snadno naučit další užitečné výrazy. Cvičení na konci každé lekce pomohou ověřit, jestli jste zvládli probranou látku a jestli jste schopni čelit reálným situacím v německy mluvícím prostředí. Řešení cvičení a přepisy nahrávek najdete v závěru každé lekce. Fráze a dialogy najdete také na doprovodném CD. Je namluveno rodilými

mluvčími, proto budete mít možnost odposlouchat dokonalou německou výslovnost. Mluvit německy je snadné, jen k tomu potřebujete správného pomocníka! Publikace: Mluvte německy!-Konverzace - poslech - cvičení - Konverzace - poslech - cvičení - Jana Navrátilová. Konverzační příručka a cvičebnice v jednom je určena pro mírně

pokročilé studenty němčiny, kteří si chtějí rozšířit slovní zásobu.

Naleznete v ní 12 tematických lekcí, potřebných k běžné domluvě:

představení, bydlení, profese, volný čas, nákupy, cestovní

prostředky atd. V každé kapitole se naučíte potřebnou slovní

zásobu, frazeologii, na CD si poslechnete nejrůznější dialogy,

které namluvili rodilí mluvčí. Publikace: Mluvte německy!-Konverzace - poslech - cvičení - Konverzace - poslech - cvičení - Jana Navrátilová.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.