Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jana Maternová: Škola na okraji města

Knihy

Jana Maternová: Škola na okraji města

Hodnocení: 0x
  • 4

Autismus, romské děti, mentální postižení, fyzické postižení, děti rodičů, kteří nejsou schopni naučit je žít tak, jak si žádá společnost, zneužívání… Témata, o nichž se hovoří jen s opatrností. V knize se všechna tato témata setkávají v jednom nevelkém baráku a musí se tam vejít! Neuvěřitelné? Skutečné! Věřte, že ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79445
skladem

Jaké má kniha
Škola na okraji města
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Jana Maternová: Škola na okraji města

Specifikace Jana Maternová: Škola na okraji města

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 171 Kč

Autor : Jana Maternová-Burčíková, Autismus, romské děti, mentální postižení, fyzické postižení, děti rodičů, kteří nejsou schopni naučit je žít tak, jak si žádá společnost, zneužívání… Témata, o nichž se hovoří jen s opatrností. V knize se všechna tato témata setkávají v jednom nevelkém baráku a musí se tam vejít! Neuvěřitelné? Skutečné! Věřte, že této knize se dá věřit. Je až surově pravdivá, přesto zvláštním způsobem něžná. Není mnoho možností, jak na vlastní kůži prožít školní rok ve "zvláštní" » ... a dál?

Produkt Jana Maternová: Škola na okraji města

Jana Maternová: Škola na okraji města - parametry

Název produktu: Jana Maternová: Škola na okraji města
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 171 Kč
Maximální cena: 221 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autismus, romské děti, mentální postižení, fyzické postižení, děti rodičů, kteří nejsou schopni naučit je žít tak, jak si žádá společnost, zneužívání… Témata, o nichž se hovoří jen s opatrností. V knize se všechna tato témata setkávají v jednom nevelkém baráku a musí se tam vejít! Neuvěřitelné? Skutečné! Věřte, že této knize se dá věřit. Je až surově pravdivá, přesto zvláštním způsobem něžná. Není mnoho možností, jak na vlastní kůži prožít školní rok ve „zvláštní“ škole. Tady máte vzácnou příležitost. Škola na okraji města - Jana Maternová Burčíková od authora Jana Maternová Burčíková a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Přidat recenzi pro Jana Maternová: Škola na okraji města

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.