Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jana Lysoňková: Tarot archandělů a svatých osob

Knihy

Jana Lysoňková: Tarot archandělů a svatých osob

Hodnocení: 0x
  • 4

V tomto díle vám přináším poselství, abyste úspěšně a moudře mohli na sobě pracovat. Uzavřít tak s klidným svědomím své reinkarnační bloky i překážky své minulosti a posunuli se tak na své životní dráze. Tím uzavřete dveře své minulosti a nastoupíte svobodní na novou životní cestu. S touto knihou vám podávám i ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.57328

Jaké má kniha
Tarot archandělů a svat..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jana Lysoňková: Tarot archandělů a svatých osob koupíte i tady

Specifikace Jana Lysoňková: Tarot archandělů a svatých osob

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 223 Kč

V tomto díle vám přináším poselství, abyste úspěšně a moudře mohli na sobě pracovat. Uzavřít tak s klidným svědomím své reinkarnační bloky i překážky své minulosti a posunuli se tak na své životní dráze. ... a dál?

Produkt Jana Lysoňková: Tarot archandělů a svatých osob

Jana Lysoňková: Tarot archandělů a svatých osob - parametry

Název produktu: Jana Lysoňková: Tarot archandělů a svatých osob
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 223 Kč
Maximální cena: 300 Kč
Ušetríte až: 77 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

V tomto díle vám přináším poselství, abyste úspěšně a moudře mohli na sobě pracovat. Uzavřít tak s klidným svědomím své reinkarnační bloky i překážky své minulosti a posunuli se tak na své životní dráze. Tím uzavřete dveře své minulosti a nastoupíte svobodní na novou životní cestu. S touto knihou vám podávám i nádherné karty s jmény archandělů i svatých osob. Poselství, které přinášejí jsou základem i v této duchovní době Zlatého Kristového věku. Aby jste bez obav, strachu, úzkosti pracovali sami na sobě. Správně s láskou a vážností sami k sobě, ale tím i k všem ostatním lidem – tedy duším. Aby jste vytvořili společnou spolupráci a dokázali se tak připojit k novým úžasným schopnostem starých světů, které vás očekávají s otevřenou náručí. Buďte si vědomi, že tihle pomocníci, kteří s vámi budou vždy spolupracovat vás zavedou na správnou cestu, podají vám správný výklad, ochranu i inspiraci k uskutečnění vašich přání či cílů do krásné a nové budoucnosti. Kniha i tarot vám přináší s klidnění, laskavé energie které z něj proudí. Odpovědí i informace, které vám pomohou v současné době chaos vašeho dosavadního života seskládat do správného řádu. Neklid vaší duší i vědomí se vzápětí vytratí a rozhostí se ve vás klid i trpělivost.S úctou k vám a nádhernou spoluprací s tímto dílem vám přeje Vaše Jana Lysoňková – Turzová.Autor: Lysoňková JanaRok vydání: 2017Vazba: Kniha, paperbackISBN: 978-80-270-0672-4Počet stran: 44Rozměry: 147 x 215


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.