Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jana Ledvinková: Průvodce novelou zákona o DPH

Knihy naučná literatura

Jana Ledvinková: Průvodce novelou zákona o DPH

Hodnocení: 1x
  • 4

Průvodce novelou zákona o DPH – ve vazbě na nový občanský zákoník s účinností od 1.1.2014 - Jana Ledvinková. Praktický průvodce při řešení výkladových problémů vznikajících při každodenní aplikaci zákona o dani z přidané hodnoty. Tato publikace přehledným způsobem s využitím četných příkladů přináší všechny podstatné ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83794
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jana Ledvinková: Průvodce novelou zákona o DPH

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 46 Kč

Publikace: Průvodce novelou zákona o DPH - Ve vazbě na nový občanský zákoník s účinností od 1.1.2014 - Jana Ledvinková. Praktický průvodce při řešení výkladových problémů vznikajících při každodenní aplikaci zákona o dani z přidané hodnoty. Tato publikace přehledným způsobem s využitím četných příkladů přináší všechny podstatné informace po změnách zákona o DPH k 1. 1. 2014 vyvolaných novým občanským zákoníkem a zákonem o obchodních korporacích. V publikaci je vysvětlena nová terminologie vycházející z » ... a dál?

Produkt Jana Ledvinková: Průvodce novelou zákona o DPH

Jana Ledvinková: Průvodce novelou zákona o DPH - parametry

Název produktu: Jana Ledvinková: Průvodce novelou zákona o DPH
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 46 Kč
Maximální cena: 115 Kč
Ušetríte až: 69 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Průvodce novelou zákona o DPH – ve vazbě na nový občanský zákoník s účinností od 1.1.2014 - Jana Ledvinková. Praktický průvodce při řešení výkladových problémů vznikajících při každodenní aplikaci zákona o dani z přidané hodnoty. Tato publikace přehledným způsobem s využitím četných příkladů přináší všechny podstatné informace po změnách zákona o DPH k 1. 1. 2014 vyvolaných novým občanským zákoníkem a zákonem o obchodních korporacích. V publikaci je vysvětlena nová terminologie vycházející z nově koncipovaného soukromého práva, na kterou jsme nebyli doposud zvyklí. Nová terminologie je pro účely zákona o DPH chápána v jiném smyslu než jak ji chápe nový občanský zákoník. Proto je nutno, aby si čtenář nové pojmy v zákoně o DPH řádně osvojil a uměl jim přiřadit patřičný význam. Rozsah novely zákona o DPH není velký, ale některé změny jsou velmi zásadní, například neuvádí se do obratu pro povinnou registraci plátce osvobozený nájem nemovitostí. Tato problematika je demonstrována na praktickém příkladu. Další velké změny jsou v případě dodání nemovitých věcí uvedených ve zcela nově formulovaném ustanovení § 56 ZDPH. Nově se zužují případy, kdy dodání pozemku bude osvobozeno od DPH, jak tomu bylo do konce roku 2013. Průvodce novelou zákona o DPH – ve vazbě na nový občanský zákoník s účinností od 1.1.2014 - Jana Ledvinková od nakladatelství VOX v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.