Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jana Kropáčková, Hana Splavcová: Dvouleté děti v předškolním vzdělávání 2

Knihy

Jana Kropáčková, Hana Splavcová: Dvouleté děti v předškolním vzdělávání 2

Hodnocení: 0x
  • 4

Pro MŠ dosud nezpracované téma, první na českém knižním trhu!. Ve druhém pokračování publikace Dvouleté děti v předškolním vzdělávání s podtitulem Od jara do léta doplňujeme téma vzdělávání dvouletých dětí o další aspekty. Zaměřili jsme se například na podmínky vzdělávání, tvorbu školního vzdělávacího programu a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.07899
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Dvouleté děti v předško..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jana Kropáčková, Hana Splavcová: Dvouleté děti v předškolním vzdělávání 2 koupíte i tady

Specifikace Jana Kropáčková, Hana Splavcová: Dvouleté děti v předškolním vzdělávání 2

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 287 Kč

Kniha – autor Jana Kropáčková, 170 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá. Ve druhém pokračování publikace Dvouleté děti v předškolním vzdělávání s podtitulem Od jara do léta doplňujeme téma vzdělávání dvouletých dětí o další aspekty. Zaměřili jsme se například na podmínky vzdělávání, tvorbu školního vzdělávacího programu a další pedagogická východiska (specifika věkové homogenní a heterogenní skupiny, pedagogickou diagnostiku a další). Samostatnou kapitolu jsme věnovali platným právním předpisům. V » ... a dál?

Produkt Jana Kropáčková, Hana Splavcová: Dvouleté děti v předškolním vzdělávání 2

Jana Kropáčková, Hana Splavcová: Dvouleté děti v předškolním vzdělávání 2 - parametry

Název produktu: Jana Kropáčková, Hana Splavcová: Dvouleté děti v předškolním vzdělávání 2
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 287 Kč
Maximální cena: 365 Kč
Ušetríte až: 78 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pro MŠ dosud nezpracované téma, první na českém knižním trhu!. Ve druhém pokračování publikace Dvouleté děti v předškolním vzdělávání s podtitulem Od jara do léta doplňujeme téma vzdělávání dvouletých dětí o další aspekty. Zaměřili jsme se například na podmínky vzdělávání, tvorbu školního vzdělávacího programu a další pedagogická východiska (specifika věkové homogenní a heterogenní skupiny, pedagogickou diagnostiku a další). Samostatnou kapitolu jsme věnovali platným právním předpisům. V metodické části jsou uvedeny další pojmy v akronymech i ukázky z praxe. Cílová skupina: učitelky a ředitelky mateřských škol, budoucí učitelky mateřských škol jako studijní materiál, studenti bakalářských studijních programů Učitelství pro mateřské školy, studenti středních pedagogických škol či dalších studijních oborů zaměřujících se na vzdělávání a výchovu dětí raného věku, pracovníci v zařízeních pro péči o děti do tří let, mikrojeslích, dětských skupinách, soukromých předškolních zařízeních, rodiče, prarodiče i chůvy dvouletých dětí. Díky velkému množství příkladů a praktických ukázek metodika poskytuje nabídku, jak nejen pečovat o dvouleté děti v MŠ, respektovat jejich individuální potřeby a zájmy, ale především jak si s nimi efektivně hrát tak, aby se nenásilným způsobem rozvíjely. Metodika pomůže začínajícím učitelkám mateřské školy zorientovat se v aktuálních otázkách předškolního vzdělávání, konkrétně v oblasti vytvoření optimálních podmínek pro vzdělávání dvouletých dětí v mateřské škole. Zkušeným učitelkám mateřských škol osvěží a rozšíří jejich dříve získané vědomosti z předškolní pedagogiky a vývojové psychologie v oblasti raného dětství. Ředitelky mateřských škol metodika podpoří v rozhodování, zda a za jakých podmínek lze rozšířit vzdělávání v dané mateřské škole pro dvouleté děti. Konkrétně se jedná v prvé řadě o vyjasnění mantinelů se zřizovatelem v otázce přijímání dvouletých dětí do mateřské školy a vytvoření adekvátních podmínek pro jejich zařazení do vzdělávacího procesu v mateřské škole, následně promýšlení optimální adaptace dvouletých dětí v MŠ, zajištění péče, výchovy, vzdělávání i spolupráce s rodiči a odborníky. Publikaci pro Vás napsaly: PhDr. Jana Kropáčková, Ph.D. Pracuje jako odborná asistentka na katedře primární pedagogiky PedF UK. Odborně se zaměřuje na téma raného dětství, výchovy předškolního dítěte v rodině, problematiku návaznosti preprimárního a primárního vzdělávání. Pracovala také jako učitelka MŠ a je vedoucí pedagogických praxí studentů bakalářského studia Učitelství pro mateřské školy. Mgr. Hana Splavcová Pracovala jako dětská sestra v jeslích, později jako vedoucí jeslí. Vystudovala pedagogiku předškolního věku se specializací na studium raného dětství. V současné době pracuje jako odborný garant předškolního vzdělávání v NÚV a zároveň působí jako lektorka dalšího vzdělávání pro učitelky mateřských škol v NIDV.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.