Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jana Králová: Fiesta! 2

Knihy

Jana Králová: Fiesta! 2

Hodnocení: 1x
  • 4

Fiesta 2 Druhý díl této učebnice je pro mírně až středně pokročilé. Zachovává strukturu lekcí i členění do tří bloků po pěti lekcích zakončených Repasem. Změnou je prezentace textové části, jejíž hlavní texty jsou vždy autentické, adaptované jen ve zcela nezbytné míře. Součástí každé lekce je i dialog na určité téma ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jana Králová: Fiesta! 2 koupíte i tady

Specifikace Jana Králová: Fiesta! 2

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 283 Kč

Druhý díl je pro mírně až středně pokročilé. Zachovává strukturu lekcí i členění do tří bloků po pěti lekcích zakončených Repasem. Změnou je prezentace textové části, jejíž hlavní texty jsou vždy autentické, adaptované jen ve zcela nezbytné míře. Součástí každé lekce je i dialog na určité téma s cílem naučit žáky reagovat v nových situacích. Učebnice zohledňuje i nejvýraznější latinskoamerické varianty španělštiny. Cvičení jsou rozdělena do dvou bloků s důrazem na porozumění textům, procvičování nové » ... a dál?

Produkt Jana Králová: Fiesta! 2

Jana Králová: Fiesta! 2 - parametry

Název produktu: Jana Králová: Fiesta! 2
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 283 Kč
Maximální cena: 550 Kč
Ušetríte až: 267 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Fiesta 2 Druhý díl této učebnice je pro mírně až středně pokročilé. Zachovává strukturu lekcí i členění do tří bloků po pěti lekcích zakončených Repasem. Změnou je prezentace textové části, jejíž hlavní texty jsou vždy autentické, adaptované jen ve zcela nezbytné míře. Součástí každé lekce je i dialog na určité téma s cílem naučit žáky reagovat v nových situacích. Učebnice zohledňuje i nejvýraznější latinskoamerické varianty španělštiny. Cvičení jsou rozdělena do dvou bloků s důrazem na porozumění textům, procvičování nové slovní zásoby a procvičování nových gramatických a lexikálních jevů. Na konci učebnice je klíč ke cvičením. Přehled gramatiky: Lekce 1: časování nepravidelných sloves, užití subjuntivu přítomného ve vedlejších větách, opisná vazba soler + infinitiv, polovětná konstrukce a + infinitiv, tvoření přídavných jmen Lekce 2: složený budoucí čas, užití členu ve jmenné části přísudku (shrnutí a doplnění), doplněk, další předložky a předložkové výrazy, časování nepravidelných sloves, internacionalismy Lekce 3:složený infinitiv, shoda podle smyslu, polovětná konstrukce al + infinitiv, antonyma, opisná vazba venir + gerundium Lekce 4: tvoření podst. Jmen odvozováním, nejčastější předpony ve španělštině, další užití subjuntivu přítomného ve vedlejších větách, příslovečné výrazy, psaní velkých písmen Lekce 5: podmiňovací způsob složený, opisná vazba acabar + gerundium, tvoření slov skládáním, anglicismy, uno / una ve funkci všeobecného podmětu Lekce 6: subjuntiv prefekta, podstatná jména hromadná, zkratky a zkratková slova Lekce 7: subjuntiv imperfekta, změny spojek Y> E, O >U Lekce 8: další užití subjuntivu imperfekta, některé ekvivalenty českého doplňku s výrazem jako, vazba hacer + infinitiv Lekce 9:subjuntiv plusquamperfekta, podmínková souvětí Lekce 10: další užití subjuntivu plusquamperfekta, souslednost časů ve větách se subjuntivem, užití infinitivu haber Lekce 11: časování nepravidelných sloves, tvar LO ve fci ukazovacího zájmena, číslovky násobné, zlomky a desetinná čísla, procenta a promile Lekce 12: složené gerundium, přípustková souvětí, distributivní zájmeno sendo/ senda, sendos/ sendas Lekce 13: slova zdrobnělá a zveličelá, neurčité zájmeno cualquiera, cualesquiera, polovětná konstrukce a pesar de + infinitiv, částice Lekce 14: časové významy tvarů subjuntivu, člen u jmen osob, číslovky úhrnné Lekce 15: vedlejší věty účinkové, opisná vazba continuar + gerundium, sbjuntiv na -ra ve fci podmiňovacího způsobu, vytýkací konstrukce no es sino..., no es hasta..., subjuntiv po spojce sin quo, hranice užití pravidel o souslednosti časů Třídílný soubor moderních učebnic španělštiny pro střední a jazykové školy, který dovede studenty k maturitě nebo ke státní jazykové zkoušce. Fiesta! 2 FRAUS - španělština pro střední a jazykové školy - FRAUS - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 238 str. Jana Královášpanělština pro střední a jazykové školyFRAUS 2006Kniha, čeština, 238 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.