Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jana Königová: Nakládání s odpady ve školních jídelnách

Knihy

Jana Königová: Nakládání s odpady ve školních jídelnách

Hodnocení: 0x
  • 4

Autor : Ing. Jana Königová, Nakládání s odpady je nedílnou součástí provozu školních jídelen. I když si to někteří zřizovatelé školních jídelen stále nechtějí připustit, je nutno vytvořit odpovídající podmínky, finanční i organizační, pro správnou praxi při nakládání s odpady ve školních jídelnách tak, aby byly ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.67

Jaké má kniha
Nakládání s odpady ve š..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jana Königová: Nakládání s odpady ve školních jídelnách koupíte i tady

Specifikace Jana Königová: Nakládání s odpady ve školních jídelnách

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 214 Kč

Nakládání s odpady je nedílnou součástí provozu školních jídelen. I když si to někteří zřizovatelé školních jídelen stále nechtějí připustit, je nutno vytvořit odpovídající podmínky, finanční i organizační, pro správnou praxi při nakládání s odpady ve školních jídelnách tak, aby byly splněny povinnosti vyplývající z platné legislativy. Platná legislativa chrání nejen zdraví lidí a zvířat, ale i naše životní prostředí. ... a dál?

Produkt Jana Königová: Nakládání s odpady ve školních jídelnách

Jana Königová: Nakládání s odpady ve školních jídelnách - parametry

Název produktu: Jana Königová: Nakládání s odpady ve školních jídelnách
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 214 Kč
Maximální cena: 289 Kč
Ušetríte až: 75 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Ing. Jana Königová, Nakládání s odpady je nedílnou součástí provozu školních jídelen. I když si to někteří zřizovatelé školních jídelen stále nechtějí připustit, je nutno vytvořit odpovídající podmínky, finanční i organizační, pro správnou praxi při nakládání s odpady ve školních jídelnách tak, aby byly splněny povinnosti vyplývající z platné legislativy. Platná legislativa chrání nejen zdraví lidí a zvířat, ale i naše životní prostředí. Klíčové povinnosti původců odpadů jsou reakcí na tři základní problémy v ochraně životního prostředí:  produkce odpadů stále roste a má negativní vliv na životní prostředí, surovinové zdroje jsou vyčerpatelné, postupně se snižuje počet vhodných lokalit pro ukládání odpadu z přírodních důvodů nebo kvůli negativnímu postoji veřejnosti. Zorientovat se v dotčené legislativě, jež se neustále mění, je někdy nad síly odborníků, kteří se nakládáním s odpady zabývají, natož pracovníků z jiných oborů. Zodpovědností vedoucích pracovníků ve školních jídelnách je i to, aby jídelna nebyla vystavena případným sankcím ze strany kontrolních orgánů. Pomoc všem, kteří si nejsou jisti, jak správně nakládat s odpady ve své školní jídelně, nabízí tato publikace. Druh sortimentu : Kniha, Nakládání s odpady ve školních jídelnách, Jazyk : Čeština, Počet stran : 82


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.