Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jana Karolová, Přemysl Šil: Člověk na cestě k moudrosti - 2. vydání

Knihy

Jana Karolová, Přemysl Šil: Člověk na cestě k moudrosti - 2. vydání

Hodnocení: 1x
  • 4

Člověk na cestě k moudrosti - 2. vydání - Šil Přemysl, Karolová Jana. Moderně pojatá učebnice filosofie a etiky pro třetí ročník středních škol je určena zvídavým žákům a učitelům, kteří se snaží vytvářet zajímavé a pestré hodiny. Je rozdělena na 28 lekcí, z nichž každá obsahuje v žákovské části knihy žákovský list ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jana Karolová, Přemysl Šil: Člověk na cestě k moudrosti - 2. vydání koupíte i tady

Specifikace Jana Karolová, Přemysl Šil: Člověk na cestě k moudrosti - 2. vydání

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 170 Kč

Moderně pojatá učebnice filosofie a etiky pro třetí ročník středních škol je určena zvídavým žákům a učitelům, kteří se snaží vytvářet zajímavé a pestré hodiny. Je rozdělena na 28 lekcí, z nichž každá obsahuje v žákovské části knihy žákovský list (s úvodním mottem, cíli lekce a popisem jejího průběhu), přílohy (pro plnění jednotlivých úkolů), čítanky (nejsou samostatně vyčleněny mimo lekce, nebo? se přímo vztahují k zadaným úkolům) a shrnutí (s nejdůležitějším učivem). Učitelská část obsahuje podrobně zpracovanou » ... a dál?

Produkt Jana Karolová, Přemysl Šil: Člověk na cestě k moudrosti - 2. vydání

Jana Karolová, Přemysl Šil: Člověk na cestě k moudrosti - 2. vydání - parametry

Název produktu: Jana Karolová, Přemysl Šil: Člověk na cestě k moudrosti - 2. vydání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 170 Kč
Maximální cena: 322 Kč
Ušetríte až: 152 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Člověk na cestě k moudrosti - 2. vydání - Šil Přemysl, Karolová Jana. Moderně pojatá učebnice filosofie a etiky pro třetí ročník středních škol je určena zvídavým žákům a učitelům, kteří se snaží vytvářet zajímavé a pestré hodiny. Je rozdělena na 28 lekcí, z nichž každá obsahuje v žákovské části knihy žákovský list (s úvodním mottem, cíli lekce a popisem jejího průběhu), přílohy (pro plnění jednotlivých úkolů), čítanky (nejsou samostatně vyčleněny mimo lekce, nebo? se přímo vztahují k zadaným úkolům) a shrnutí (s nejdůležitějším učivem). Učitelská část obsahuje podrobně zpracovanou metodiku ke všem lekcím, včetně cílů, pomůcek a metod. Součástí knihy je také sada pracovních listů. Kniha vychází z RVP G (resp. RVP GSP), jehož požadavky na očekávané výstupy i učivo splňuje. V učitelské části je proto také návrh učebních osnov pro 3. ročník ZSV pro školní vzdělávací program. Titul navazuje na stejně pojaté učebnice psychologie, sociologie a ekonomie autorů Přemysla Šila a Jany Karolové, vydané Nakladatelstvím Olomouc pod názvy Člověk jako osobnost a Člověk ve společnosti a v ekonomickém životě. Člověk na cestě k moudrosti - 2. vydání - Šil Přemysl, Karolová Jana od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.