Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jana Horáková: Základy práva pro neprávníky

Učebnice/Odborná literatura

Jana Horáková: Základy práva pro neprávníky

Hodnocení: 1x
  • 4

Základy práva pro neprávníky - Jana Horáková Publikace poskytuje studentům i laické veřejnosti možnost zorientovat se v základních pramenech práva. Zpracovává zásadní změny práva, které nabyly účinnosti 1. ledna 2014 a které přinesl zejména nový občanský zákoník. Ve dvanácti kapitolách zpracovává právo: ústavní, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.34298
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Základy práva pro neprá..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jana Horáková: Základy práva pro neprávníky koupíte i tady

Specifikace Jana Horáková: Základy práva pro neprávníky

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 316 Kč

Kniha – autor Jana Horáková, 344 stran, česky, brožovaná s přebalem lesklá. Učebnice přináší přehled o právním řádu a systému práva, poskytuje znalosti a potřebné dovednosti k získání primárního právního vědomí. Zpracovává právo ústavní, občanské, korporační, živnostenské, pracovní, trestní, rodinné, správní a právo EU. Určeno studentům i laické veřejnosti. ... a dál?

Produkt Jana Horáková: Základy práva pro neprávníky

Jana Horáková: Základy práva pro neprávníky - parametry

Název produktu: Jana Horáková: Základy práva pro neprávníky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 316 Kč
Maximální cena: 390 Kč
Ušetríte až: 74 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Základy práva pro neprávníky - Jana Horáková Publikace poskytuje studentům i laické veřejnosti možnost zorientovat se v základních pramenech práva. Zpracovává zásadní změny práva, které nabyly účinnosti 1. ledna 2014 a které přinesl zejména nový občanský zákoník. Ve dvanácti kapitolách zpracovává právo: ústavní, občanské, korporační, živnostenské, pracovní, trestní, rodinné, správní a právo Evropské unie. Učebnice má schvalovací doložku MŠMT a byla zařazena do seznamu učebnic pro střední školy pro vzdělávací oblast Občanský a společenskovědní základ, Člověk a svět práce, Společenskovědní vzdělávání a Podnik, podnikové činnosti a řízení podniku s dobou platnosti šesti let. Publikaci využijí studenti středních i vyšších odborných škol, přínosná bude pro všechny, kteří se chtějí seznámit se základy práva České republiky. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Právo od Informatorium naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Autor : Jana Horáková, Učebnice přináší přehled o právním řádu a systému práva, poskytuje znalosti a potřebné dovednosti k získání primárního právního vědomí. Zpracovává právo ústavní, občanské, korporační, živnostenské, pracovní, trestní, rodinné, správní a právo EU. Určeno studentům i laické veřejnosti.Druh sortimentu : Kniha, Základy práva pro neprávníky, Jazyk : Čeština, Počet stran : 344


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.