Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jana Hochmannová: Samé krásné věci

Knihy naučná literatura

Jana Hochmannová: Samé krásné věci

Hodnocení: 1x
  • 4

Další titul oblíbené propagátorky pozitivního stylu života Jany Hochmannové. Novými postřehy, zkušenostmi a radami navazuje na úspěšnou knihu Tady a teď aneb, co dělat, aby nám bylo hezky. - Jak posílit paměť? - Hledáte svůj ideál? - Připadáte si někdy příliš staří? - Jak vést úspěšné obchodní jednání? Na tyto a tři ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Samé krásné věci
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jana Hochmannová: Samé krásné věci koupíte i tady

Specifikace Jana Hochmannová: Samé krásné věci

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 79 Kč

Další titul oblíbené propagátorky pozitivního stylu života Jany Hochmannové. Novými postřehy, zkušenostmi a radami navazuje na úspěšnou knihu Tady a teď aneb, co dělat, aby nám bylo hezky. - Jak ... a dál?

Produkt Jana Hochmannová: Samé krásné věci

Jana Hochmannová: Samé krásné věci - parametry

Název produktu: Jana Hochmannová: Samé krásné věci
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 79 Kč
Maximální cena: 119 Kč
Ušetríte až: 40 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Další titul oblíbené propagátorky pozitivního stylu života Jany Hochmannové. Novými postřehy, zkušenostmi a radami navazuje na úspěšnou knihu Tady a teď aneb, co dělat, aby nám bylo hezky. - Jak posílit paměť? - Hledáte svůj ideál? - Připadáte si někdy příliš staří? - Jak vést úspěšné obchodní jednání? Na tyto a tři desítky podobných otázek nabízí autorka odpovědi podložené ověřenými zkušenostmi osobními i mnohých návštěvníků meditačních a relaxačních kurzů, které vede. Předkládá je formou srozumitelných minipříběhů, které většinou udiví tím, jak je to prosté - žít spokojeněji a pozitivně působit na své okolí. Stačí vědět jak na to. A k tomu vede čtenáře tato kniha vycházkovým krokem. Kniha Jany Hochmannové Samé krásné věci, volně navazující na předchozí úspěšný titul Tady a teď, aneb co dělat, aby nám bylo hezky je tematicky rozčleněna do pěti oddílů. Texty můžeme žánrově označit jako relaxační povídky, které představují novum v současné české literatuře. Tyto povídky mají charakter fi lozofi

ckých rad, úvah, esejů, autobiografi ckých příběhů, které napsal samotný život. Autorka ve svých textech hledá a nelézá archetypální hodnoty, jež jsou v dnešní společnosti upozadněny a potlačovány, jako je opravdová láska, životní štěstí, haromonický vztah mezi mužem a ženou, důstojná role matky. Role ženy je u Jany Hochmannové spojena s projevy všeodpouštějící lásky, s pocitem duchovního naplnění, vzájemné blízkosti a pohlazení. Jana Hochmannová se ve svých povídkách snaží ukázat čtenářům smysl života, předat rady ženám i mužům po vzoru Ovidiova díla "Umění milovat", touhu mnohých lidí zastavit se v čase a být sám sebou prostřednictvím ticha, modlitby, meditace a pozitivního postoje k životu. Harmonie a duchovní hodnoty jsou nalézány také ve světě umění, zejména literatury, a ve světě opravdového přátelství. Literární teoretik a kritik Lukáš Průša Samé krásné věci - Jana Hochmannová od authora Jana Hochmannová a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Jana HochmannováMONTANEX 2012Kniha, čeština, 100 stran Unable to connect to the remote server


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.