Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jana Hanšpachová: Hry pro maminky s dětmi

Knihy naučná literatura

Jana Hanšpachová: Hry pro maminky s dětmi

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Zábavné činnosti s malými dětmi - ukolébavky, 70 říkadel pro nejmenší, psychomotorické hry, výtvarné náměty, tvořivé činnosti. Hry pro maminky s dětmi Soubor tradičních i nových her, říkadel a námětů pro nejrůznější činnosti pro děti v předškolním věku. V důležitém období raného dětství tráví většina dětí nejvíce ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79199
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jana Hanšpachová: Hry pro maminky s dětmi

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 245 Kč

Zábavné činnosti s malými dětmi - ukolébavky, 70 říkadel pro nejmenší, psychomotorické hry, výtvarné náměty, tvořivé činnosti. Hry pro maminky s dětmi Soubor tradičních i nových her, říkadel a námětů pro nejrůznější činnosti pro děti v předškolním věku. V důležitém období raného dětství tráví většina dětí nejvíce času s matkou, které její role poskytuje ohromné výchovné možnosti, ale i nesmírnou odpovědnost. Matka by neměla mít důležitější povinnost než přetvářet okolí dítěte v oázu bezpečí, lásky a důvěry. » ... a dál?

Produkt Jana Hanšpachová: Hry pro maminky s dětmi

Jana Hanšpachová: Hry pro maminky s dětmi - parametry

Název produktu: Jana Hanšpachová: Hry pro maminky s dětmi
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 245 Kč
Maximální cena: 273 Kč
Ušetríte až: 28 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Zábavné činnosti s malými dětmi - ukolébavky, 70 říkadel pro nejmenší, psychomotorické hry, výtvarné náměty, tvořivé činnosti. Hry pro maminky s dětmi Soubor tradičních i nových her, říkadel a námětů pro nejrůznější činnosti pro děti v předškolním věku. V důležitém období raného dětství tráví většina dětí nejvíce času s matkou, které její role poskytuje ohromné výchovné možnosti, ale i nesmírnou odpovědnost. Matka by neměla mít důležitější povinnost než přetvářet okolí dítěte v oázu bezpečí, lásky a důvěry. Znamená to mimo jiné umět vždy včas reagovat na výzvy dítěte ke hře a současně mít po ruce stále nové podněty odpovídající jeho tělesnému i duševnímu rozvoji. Jako zdroj nápadů maminkám poslouží soubor tradičních i nových her a hříček, říkadel, námětů na domácí sportování a výtvarné činnosti pro maminky s dětmi již od jejich narození. Jako zdroj nápadů maminkám poslouží tento soubor tradičních i nových her a hříček určených dětem už od jejich narození. Hry jsou přehledně uspořádány, aby každá maminka snadno vybrala vhodnou zábavu právě pro své dítě. Nebude k tomu potřebovat nic víc, než co je v domácnosti běžně k dispozici.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.