Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Jana Davidová: Angličtina se zvířátky 2 - Učebnice

Knihy pro děti a mládež

Jana Davidová: Angličtina se zvířátky 2 - Učebnice

Hodnocení: 1x
  • 4

Obrázková učebnice pro nejmenší. Obrázková učebnice hravou formou seznamuje děti se základními slovíčky a slovními spojeními. Hlavními postavami jsou tři medvíďata, Bertie, Mattie a Jimmy, která děti provázejí celou učebnicí. V jednotlivých lekcích se dostávají do různých situací a prostředí. Druhý díl prohlubuje ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78359
skladem

Jaké má kniha
Angličtina se zvířátky ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jana Davidová: Angličtina se zvířátky 2 - Učebnice koupíte i tady

Specifikace Jana Davidová: Angličtina se zvířátky 2 - Učebnice

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 125 Kč

Obrázková učebnice hravou formou seznamuje děti se základními slovíčky a slovními spojeními. Autoři v učebnici využili mnohaleté zkušenosti s výukou dětí v nejnižších ročnících základní školy. Hlavními postavami jsou tři medvíďata, Bertie, Mattie a Jimmy, která děti provázejí celou učebnicí. V jednotlivých lekcích se dostávají do různých situací a prostředí. 2. díl prohlubuje témata z 1. dílu a rozšiřuje je o další, tentokráte už s lidskými postavami: přátelé, rodina, na farmě, na zahradě, můj den, ve » ... a dál?

Produkt Jana Davidová: Angličtina se zvířátky 2 - Učebnice

Jana Davidová: Angličtina se zvířátky 2 - Učebnice - parametry

Název produktu: Jana Davidová: Angličtina se zvířátky 2 - Učebnice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 125 Kč
Maximální cena: 173 Kč
Ušetríte až: 48 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Obrázková učebnice pro nejmenší. Obrázková učebnice hravou formou seznamuje děti se základními slovíčky a slovními spojeními. Hlavními postavami jsou tři medvíďata, Bertie, Mattie a Jimmy, která děti provázejí celou učebnicí. V jednotlivých lekcích se dostávají do různých situací a prostředí. Druhý díl prohlubuje témata prvního dílu a rozšiřuje je o další, tentokrát už také s lidskými postavami. Motivačním prvkem je v první řadě pestré obrazové zpracování knihy. Základ tvoří atraktivní fotografie zvířat, která děti znají například z televizních večerníčků, a barevné ilustrace. Součástí sady je zvuková nahrávka k jednotlivým tematickým celkům, obsahující rozhovory, říkanky a písničky. Příručka učitele zahrnuje pokyny pro práci s tématy, podrobně popisuje postup při práci s učebnicí a obsahuje řešení cvičení a přepisy poslechových aktivit. Nezbytnou součástí vybavení učitele jsou obrázkové karty vhodné pro ukázku pojmů před celou třídou. 1. sada karet obsahuje obrázky základní slovní zásoby z prvního dílu učebnice, 2. sada tuto slovní zásobu doplňuje o nové pojmy z druhého dílu učebnice. Řada si klade za cíl připravit nejmenší žáky na povinnou výuku cizího jazyka a zpříjemnit jim hravou formou první kontakt s angličtinou. Lze na ni dobře navázat například učebnicemi řady Start with Click, která je určena pro povinnou výuku angličtiny od 3. ročníku ZŠ. Publikace: Angličtina se zvířátky 2 UČ - Davidová Jana. atraktivní obrazové zpracováníučení formou hrypříprava na povinnou

výuku angličtiny na 1. stupni Obrázková učebnice hravou formou

seznamuje děti se základními slovíčky a slovními

spojeními.Autoři v učebnici využili mnohaleté zkušenosti

s výukou dětí v nejnižších ročnících základní

školy.Hlavními postavami jsou tři medvíďata, Bertie, Mattie

a Jimmy, která děti provázejí celou učebnicí.

V jednotlivých lekcích se dostávají do různých situací

a prostředí. 2. díl prohlubuje témata z 1. dílu

a rozšiřuje je o další, tentokráte už s lidskými

postavami: přátelé,rodina,na farmě,na zahradě,můj den,ve

škole,jídlo a pití,nakupujeme,naše těla,v lese,deník,hrajeme

si,počasí,oblečení,Vánoce. Publikace: Angličtina se zvířátky 2 UČ - Davidová Jana. Atraktivní obrázková učebnice pro nejmenší žáky vznikla kombinací učebnice a pracovního sešitu a jednoduchou, hravou formou přibližuje dětem cizí jazyk. Je určena zejména pro výuku žáků prvních ročníků ZŠ, popř. posledních ročníků MŠ, lze ji však využít i při domácí výuce s rodiči. Vhodnou formou připravuje žáky na povinnou výuku angličtiny od 3. ročníku ZŠ.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.