MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy osobnosti a fakta » Srovnání cen Jana Čižmářová: Encyklopedie Keltů na Moravě a ve Slezsku

Knihy osobnosti a fakta

Jana Čižmářová: Encyklopedie Keltů na Moravě a ve Slezsku

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788072772490

Publikace: Encyklopedie Keltů na Moravě a ve Slezsku - Jana Čižmářová. Pandán k práci J. Waldhausera Encyklopedie Keltů v Čechách je prvním souhrnným přehledem našich poznatků o Keltech na Moravě, který přináší přední specialistka na tuto problematiku, pracovnice Moravského zemského muzea v Brně. Po úvodních statích ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.96875
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen Jana Čižmářová: Encyklopedie Keltů na Moravě a ve Slezsku

Specifikace Jana Čižmářová: Encyklopedie Keltů na Moravě a ve Slezsku

Kategorie Knihy osobnosti a fakta
Nejnižší cena 672 Kč

Pandán k práci J. Waldhausera Encyklopedie Keltů v Čechách je prvním souhrnným přehledem našich poznatků o Keltech na Moravě, který přináší přední specialistka na tuto problematiku. ... a dál?

Produkt Jana Čižmářová: Encyklopedie Keltů na Moravě a ve Slezsku

Jana Čižmářová: Encyklopedie Keltů na Moravě a ve Slezsku - parametry

Název produktu: Jana Čižmářová: Encyklopedie Keltů na Moravě a ve Slezsku
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 672 Kč
Maximální cena: 707 Kč
Ušetríte až: 35 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Encyklopedie Keltů na Moravě a ve Slezsku - Jana Čižmářová. Pandán k práci J. Waldhausera Encyklopedie Keltů v Čechách je prvním souhrnným přehledem našich poznatků o Keltech na Moravě, který přináší přední specialistka na tuto problematiku, pracovnice Moravského zemského muzea v Brně. Po úvodních statích následuje encyklopedická část, mapující jednotlivé lokality s keltskými nálezy, ať již jde o hradiště, sídliště, depoty, pohřby či ojedinělé nálezy. Text je bohatě ilustrován plánky, nákresy předmětů i dokumentárními fotografiemi. Na 300 ilustrací. Publikace: Encyklopedie Keltů na Moravě a ve Slezsku - Jana Čižmářová. Encyklopedie Keltů na Moravě a - Edice: Archeologie, geografie, historie a pom.. - LIBRI - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná bez přebalu Jana ČižmářováLIBRI 2006, edice Archeologie, geografie, historie a pom..Kniha, čeština, 368 stran


Přidat recenzi pro Jana Čižmářová: Encyklopedie Keltů na Moravě a ve Slezsku

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.