Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Jana Bobošíková: Bojuji za vás!

Próza - beletrie

Jana Bobošíková: Bojuji za vás!

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Proč je volit? MFDnes, 8. července 2009 Víte, proč lidé volí lídra ODS Mirka Topolánka nebo ČSSD Jiřího Paroubka? Ne proto, že by je kdovíjak obdivovali. Považují je za nejmenší zlo. Topolánka více volí muži a lidé mezi 18 až 34 lety, zatímco Paroubkovi fandí více žen a také lidé nad 55 let. Fenomén Bobošíková se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jana Bobošíková: Bojuji za vás! koupíte i tady

Specifikace Jana Bobošíková: Bojuji za vás!

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 157 Kč

Proč je volit? MFDnes, 8. července 2009 Víte, proč lidé volí lídra ODS Mirka Topolánka nebo ČSSD Jiřího Paroubka? Ne proto, že by je kdovíjak obdivovali. Považují je za nejmenší zlo. Topolánka více vo ... a dál?

Produkt Jana Bobošíková: Bojuji za vás!

Jana Bobošíková: Bojuji za vás! - parametry

Název produktu: Jana Bobošíková: Bojuji za vás!
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 157 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 42 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Proč je volit? MFDnes, 8. července 2009 Víte, proč lidé volí lídra ODS Mirka Topolánka nebo ČSSD Jiřího Paroubka? Ne proto, že by je kdovíjak obdivovali. Považují je za nejmenší zlo. Topolánka více volí muži a lidé mezi 18 až 34 lety, zatímco Paroubkovi fandí více žen a také lidé nad 55 let. Fenomén Bobošíková se objevil už během voleb do Evropského parlamentu. I když neuspěla, umístila se nyní jako jediná žena v žebříčku nejpopulárnějších lídrů, a to na 3. místě. 15,9 % - Mirek Topolánek, ODS Komu se nejvíc líbí: - častěji mužům než ženám, lidem ve věku 18 až 34 let, z těch mu věří skoro čtvrtina, lidem se SŠ a VŠ vzděláním, častěji lidem v Čechách než na Moravě 15,7 % - Jiří Paroubek, ČSSD Komu se nejvíc líbí: - častěji ženám než mužům, skoro třetině lidí ve věku 55 až 64 let a čtvrtině ve věku 65 až 79 let, lidem se základním vzděláním, obyvatelům českých regionů mimo Prahu a střední Čechy 11,5 % - Jana Bobošíková, Suverenita Komu se nejvíc líbí: - dvakrát častěji ženám než mužům, což je mezi lídry největší rozdíl mezi pohlavími, lidem ve věku 35 až 54 let, lidem s vysokoškolským vzděláním, nejčastěji obyvatelům Prahy, méně v moravských krajích ZDROJ: Průzkum agentury MEDIAN: populace ČR 18-79 let, 582 respondentů, 18. 6. - 2. 7. 2009 Bobošíková je česká jednička v transparentnosti dle Open Europe Praha 4. 6. 2009 Jana Bobošíková, volební lídr koalice Suverenita, byla vyhodnocena jako nejtransparentnější česká europoslankyně dle britské nezávislé organizace Open Europe. Umístila se na 18. místě ze všech 785 europoslanců. Za transparentní jsou považováni poslanci, kteří hlasovali pro snadnější přístup k EU dokumentům, hlasovali proti tomu, aby europoslanci tajili své výdaje a účetnictví své kanceláře, hlasovali pro zvýšení transparentnosti EP, měli vysokou docházku při hlasování a nebyli součástí kontroverzního penzijního připojištění.

V TOP 25 europoslanců je Jana Bobošíková jediným zástupcem z České republiky. Další Čech v tabulce je až komunista Vladimír Remek na 94. místě. Sociální demokraté Falbr a Rouček skončili oba na 257. místě. Jana Hybášková je na 335. místě. Jan Zahradil (ODS) je na 430. místě. Zuzana Roithová (KDU-ČSL) na 451. místě. V TOP 20 nejhorších europoslanců se umístili zejména europoslanci z Itálie a Španělska.

Česká republika jako celek se v žebříčku Open Europe umístila na 8. místě ze všech 27 členských států. Nejtransparentnějším státem bylo vyhodnoceno Švédsko a na druhém konci tabulky bylo Španělsko. Publikace: Bojuji za vás! - Jana Bobošíková. Jana Bobošíková je nepřehlédnutelnou osobností politické a

společenské scény. Ve své nové, v pořadí již druhé knize shrnuje

své bohaté zkušenosti z Evropského parlamentu, kde pět let působila

jako europoslankyně, své zážitky a postřehy z prezidentské volby

roku 2008 a z volby generálního ředitele České televize v roce 2009

– ale nejen to! Nechává nás nahlédnout do zákulisí české i

mezinárodní politiky, nekompromisně pranýřuje nešvary, malost a

licoměrnost některých našich pol


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.