Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jana a kol. Dlouhá Ovoce

Knihy naučná literatura

Jana a kol. Dlouhá Ovoce

Hodnocení: 1x
  • 4

OBSAH 1. DÍLU: ZAPOMÍNÁNÍ PRASÍLY Kosmické vejce a Velký třesk, báje a symboly prasíly, nevědoucí věda versus prasíla ZAPOMENUTÁ PRASÍLA PŘÍRODY Viditelné a záhadné projevy prasíly, brány a kameny prasíly, skalní svatyně a maskované skaliště, nacističtí mágové a energie svastiky BEZRADNÍ KROTITELÉ DUCHŮ A STRAŠIDELNÁ ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jana a kol. Dlouhá Ovoce koupíte i tady

Specifikace Jana a kol. Dlouhá Ovoce

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 108 Kč

Kniha obsahuje všechny ovocné druhy pěstované běžně v Evropě a nejvýznamější ovocné druhy tropického a subtropického pásu, s nimiž se čtenáři setkávají v obchodech. Některé z těchto druhů se dokonce dají úspěšně pěstovat i v evropských klimatických podmínkách, pokud k tomu máme vhodné pěstební zařízení – zimní zahradu, skleník apod. ... a dál?

Produkt Jana a kol. Dlouhá Ovoce

Jana a kol. Dlouhá Ovoce - parametry

Název produktu: Jana a kol. Dlouhá Ovoce
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 108 Kč
Maximální cena: 130 Kč
Ušetríte až: 22 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

OBSAH 1. DÍLU: ZAPOMÍNÁNÍ PRASÍLY Kosmické vejce a Velký třesk, báje a symboly prasíly, nevědoucí věda versus prasíla ZAPOMENUTÁ PRASÍLA PŘÍRODY Viditelné a záhadné projevy prasíly, brány a kameny prasíly, skalní svatyně a maskované skaliště, nacističtí mágové a energie svastiky BEZRADNÍ KROTITELÉ DUCHŮ A STRAŠIDELNÁ MÍSTA Řádění poltergeistů, prokleté domy a zázračná místa, pražská mumie Elekta se představuje MĚSÍČNÍ BOHYNĚ, HADI A DRACI Bezhlavá pohanská bohyně s Měsícem, měsíční bohyně s hady a draky, měsíční srpek s lidskou tváří, zkřížený stříbrný a zlatý klíč, tajemství stavebních hutí a malířských a sochařských cechů ČERNÉ BOHYNĚ A DRAČÍ SLUJ Báje a pověsti, zázračná působení černých bohyň a madon, loretánské stavby a dvouhlavé bohyně, výroba čarodějnic, Svaté schody, poustevník a dračí sluj. TŘI MÁGOVÉ Tajemství dvou císařů - Fridricha II. a Karla IV. - a hraběte Šporka 14. MÁJE LÉTA PÁNĚ 1316 aneb výpověď o mimořádně vzdělaném a vnímavém jedinci DVĚ TAJNÁ POSELSTVÍ DVOJÍ KORUNY Tajemství prasíly důrazně připomínají jak císař a jeho syn, tak také o několik století později zednářský architekt a stavitel POKUS O STRUČNÝ ÚVOD DO HISTORIE DRAČÍHO ŘÁDU Ovocné dřeviny se pěstují hlavně pro plody, které mají ve zdravé výživě velký význam. Ovoce obsahuje množství důležitých minerálních látek a vitaminů, tříslovin, enzymy, pektiny, aromatické a jiné látky, nezbytné pro životní pochody v organismu. Kniha obsahuje všechny ovocné druhy pěstované běžně v Evropě a nejvýznamnější ovocné druhy tropického a subtropického pásu, s nimiž se čtenáři setkávají v obchodech. Některé z těchto druhů se dokonce dají úspěšně pěstovat i v evropských klimatických podmínkách, pokud k tomu máme vhodné pěstební zařízení - zimní zahradu, skleník apod. Z obsahu: Botanické zařízení a užitkové třídění ovocných druhů Původ ovocných druhů a vznik odrůd Ekologické nároky jednotlivých skupin ovocných druhů Pěstitelské metody Výsadba Řez ovocných dřevin Sklizeň, skladování a zpracování ovoce Zdravotní význam ovoce Obrazová část Rejstřík českých jmen Rejstřík latinských jmen Publikace: Ovoce - VALÍČEK PAVEL;DLOUHÁ JANA;RICHTER MILOSLAV;LIŠKA PETR. Publikace: Ovoce - VALÍČEK PAVEL;DLOUHÁ JANA;RICHTER MILOSLAV;LIŠKA PETR. Kniha,0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.