Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jan Waldauf: Sokol - malé dějiny velké myšlenky 3. díl

Knihy

Jan Waldauf: Sokol - malé dějiny velké myšlenky 3. díl

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Sokol - malé dějiny velké myšlenky 3. díl – Československé sokolstvo v zahraničí 1976 - 1995 - Jan Waldauf . Autor Jan Waldauf zdůrazňuje, že celé třídílné kompendium nejsou dějiny v obvyklém slova smyslu. Jde především o shromážděný a uspořádaný autentický materiál událostí v sokolském hnutí, a to z celého světa. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78788

Jaké má kniha
Sokol - malé dějiny vel..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jan Waldauf: Sokol - malé dějiny velké myšlenky 3. díl

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 522 Kč

Autor Jan Waldauf zdůrazňuje, že celé třídílné kompendium nejsou dějiny v obvyklém slova smyslu. Jde především o shromážděný a uspořádaný autentický materiál událostí v sokolském hnutí, a to z celého světa. Odpovídá tomu i uspořádání dle kontinentů a jednotlivých zemí. Součástí, zejména třetího dílu, jsou i osobně motivované posudky a charakteristiky událostí a osob. V tomto díle se autor, přední činitel Sokola v Kanadě a prezident Ústředí sokolstva v zahraničí a člen Poradního sboru kanadské vlády pro tělovýchovu » ... a dál?

Produkt Jan Waldauf: Sokol - malé dějiny velké myšlenky 3. díl

Jan Waldauf: Sokol - malé dějiny velké myšlenky 3. díl - parametry

Název produktu: Jan Waldauf: Sokol - malé dějiny velké myšlenky 3. díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 522 Kč
Maximální cena: 522 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Sokol - malé dějiny velké myšlenky 3. díl – Československé sokolstvo v zahraničí 1976 - 1995 - Jan Waldauf . Autor Jan Waldauf zdůrazňuje, že celé třídílné kompendium nejsou dějiny v obvyklém slova smyslu. Jde především o shromážděný a uspořádaný autentický materiál událostí v sokolském hnutí, a to z celého světa. Odpovídá tomu i uspořádání dle kontinentů a jednotlivých zemí. Součástí, zejména třetího dílu, jsou i osobně motivované posudky a charakteristiky událostí a osob. V tomto díle se autor, přední činitel Sokola v Kanadě a prezident Ústředí sokolstva v zahraničí a člen Poradního sboru kanadské vlády pro tělovýchovu a sport, vrací zejména k roku 1989 a znovu dokumentuje snahu o obnovu Sokola v původní podobě a morálním rozměru, přičemž má čtenář i odborník možnost nahlédnout hlouběji do konfliktu (např. majetkového při restitucích) mezi domácími a zahraničními členy. Autor naznačuje možný budoucí vývoj a význam Sokola při vzniku republiky, jakož i jeho komparaci s olympijskou myšlenkou. Sokol - malé dějiny velké myšlenky 3. díl – Československé sokolstvo v zahraničí 1976 - 1995 - Jan Waldauf od nakladatelství ATELIER IM v kategorii | Sport za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.