Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Jan Velíšek: Malé hejno bílých vran

Próza - beletrie

Jan Velíšek: Malé hejno bílých vran

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Jan Velíšek, Malé hejno bílých vran je obsáhlá fotografická publikace Jana Šroubka doplněná texty Jana Velíška přináší v luxusní dárkové podobě nevšední obrazový i básnický pohled na zajímavé okamžiky lidského života, poodkrývá roušku erotiky, smyslnosti a lidskosti v tom nejlepším smyslu slova. Z převahy ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jan Velíšek: Malé hejno bílých vran koupíte i tady

Specifikace Jan Velíšek: Malé hejno bílých vran

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 158 Kč

Dárková fotografická publikace Malé hejno bílých vran, která spojuje vynikající a často lehce erotické fotografie Jana Šroubka s verši Jana Velíška. Předmluvu ke knize napsal Jiří Suchý. ... a dál?

Produkt Jan Velíšek: Malé hejno bílých vran

Jan Velíšek: Malé hejno bílých vran - parametry

Název produktu: Jan Velíšek: Malé hejno bílých vran
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 158 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 91 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Jan Velíšek, Malé hejno bílých vran je obsáhlá fotografická publikace Jana Šroubka doplněná texty Jana Velíška přináší v luxusní dárkové podobě nevšední obrazový i básnický pohled na zajímavé okamžiky lidského života, poodkrývá roušku erotiky, smyslnosti a lidskosti v tom nejlepším smyslu slova. Z převahy černobílých fotografií čiší člověčenství, bezprostřednost i kouzlo okamžiku a momentálních emocí. Předmluvu ke knize napsal Jiří Suchý. Předmluva Jiřího Suchého Žijeme v neutěšené době. Krade se, vraždí se, korumpuje se, podávají se žaloby, rojí se skandály, lže se a podvádí, a to všude vůkol, kam oko pohlédne. A nejen v Česku – i jinde, i když už ne tolik. A do toho vstupuje všemocný trh, nabízející zboží dovezené odkudsi, zatímco totéž se vyrábí i u nás, abychom to vyváželi jinam, a je tu i blahobyt. Takový blahobyt, že kdyby obyvatelé této planety vyjeli se svými automobily všichni naráz, ucpou se veškeré ulice, a nikdy už nikdo nikam nedojede a nikdo se ani nedokáže vrátit domů. Už i některé zvídavější děti dokážou vraždit. A pojednou, uprostřed tohoto marasmu, se najdou dva lidé, jeden s fotoaparátem, druhý s tužkou, a začnou se navzájem utvrzovat, že na světě je vlastně přece jen krásně. Píšou a fotí a dávají nám tak na vědomí, že stačí pozapomenout na ty neblahosti, kterými jsem začal tenhle odstavec, stačí si všimnout, že kolem nás je plno poetických momentů, zvláštností, humoru, krásných tváří, bizarních předmětů, nádherných žen, z nichž některé neváhají odhalit, že jsou nádherné zcela, prohlížím si ty obrázky a žasnu, čtu si ty texty a žasnu, kombinuju obojí dohromady a zase žasnu, dokonce si chvílemi nedovedu představit jedno bez druhého. Dva lidé uprostřed tohoto zmateného světa nám dokazují, že je to krásný svět, jde jen o to nezblbnout, nezabřednout do pesimismu a vnímat. Přistoupit na to, že díky všem těm nevlídnostem, které nám život nabízí, můžeme lépe ocenit krásy, které nám nabízejí dva muži, dva umělci, dva mimořádní tvůrci – dost, to stačí. Dál už je vychvalovat nebudu, abych nevzbudil podezření, že jsem byl jimi zkorumpován, a aby na mě nebyla podána proto žaloba. Ostatně teď už musím běžet, abych dojel na druhý konec Prahy dřív, než začne dopravní špička a s ní i to, čemu se říká dopravní kolaps. Moje žena zatím dojde na trh, jedině tam se sežene český česnek, který je mnohem lepší než ten čínský. V novinách si večer přečtu pár zajímavých zpráv, například o tom, že policista ukradl mrtvému řidiči mobil, a pak si jdu lehnout s blahým vědomím, že dneska možná pan Šroubek nafotil další nahou krasavici a zítra o ní pan Velíšek napíše krásně rozpustilej verš. Jiří Suchý Druh sortimentu : Kniha, Malé hejno bílých vran, Jazyk : Čeština, Počet stran : 188 Malé hejno bílých vran je dárková fotografická publikace , která spojuje vynikající a často lehce erotické fotografie Jana Šroubka s verši Jana Velíška.

Předmluvu ke knize napsal Jiří Suchý.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.