Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jan Urban: Teorie národního hospodářství

Knihy naučná literatura

Jan Urban: Teorie národního hospodářství

Hodnocení: 1x
  • 4

Druhé, aktualizované a přepracované vydání vysokoškolské učebnice. Publikace podává systematický výklad hlavních typů právních kultur, pramenů práva, právních norem a jejich aplikace a interpretace, vztahu státu a práva, struktury právního státu a záruk zákonnosti. Z obsahu: Základní pojmy, principy a modely ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jan Urban: Teorie národního hospodářství

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 509 Kč

Cílem této knihy je vysvětlit čtenáři základní principy ekonomického uvažování a objasnit rozhodující vztahy mezi ekonomickými veličinami a jevy, nezbytné k porozumění hlavním ekonomickým problémům. V ... a dál?

Produkt Jan Urban: Teorie národního hospodářství

Jan Urban: Teorie národního hospodářství - parametry

Název produktu: Jan Urban: Teorie národního hospodářství
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 509 Kč
Maximální cena: 512 Kč
Ušetríte až: 3 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Druhé, aktualizované a přepracované vydání vysokoškolské učebnice. Publikace podává systematický výklad hlavních typů právních kultur, pramenů práva, právních norem a jejich aplikace a interpretace, vztahu státu a práva, struktury právního státu a záruk zákonnosti. Z obsahu: Základní pojmy, principy a modely národního hospodářství Tržní ekonomický systém a úloha státu v ekonomice Poptávka, nabídka a tržní rovnováha Rozhodování, ekonomika a správa firem Struktura trhu, typy konkurence a regulace monopolů Kapitál, kapitálové trhy a investice Trh práce, mzdy a zaměstnanost Peněžní systém a měnová politika Hospodářský růst a produktivita Hospodářský cyklus a stabilizační politika Státní rozpočet a daňová politika Mezinárodní ekonomické vztahy a hospodářská integrace Ekonomie veřejného sektoru Cílem této knihy je vysvětlit čtenáři základní principy ekonomického uvažování a objasnit rozhodující vztahy mezi ekonomickými veličinami a jevy, nezbytné k porozumění hlavním ekonomickým problémům. Výklad se snaží omezit použití formálního aparátu ekonomické teorie, důraz je kladen na národohospodářské a veřejně politické souvislosti ekonomie. Autor knihy působí jako vedoucí katedry teorie národního hospodářství na Právnické fakultě Univerzity Karlovy. ASPI - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná bez přebalu lesklá - 516 str. - ISBN: 978-80-7357-188-7 - Kniha Autor knihy Urban Jan, Vydavatelstvo Wolters Kluwer,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.