Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jan Štěpán, Karel Pavelka, Heřman Mann, Ladislav Šenolt, Jiří Vencovský, Pavel Horák: Revmatologie

Knihy

Jan Štěpán, Karel Pavelka, Heřman Mann, Ladislav Šenolt, Jiří Vencovský, Pavel Horák: Revmatologie

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace: Moderní učebnice základního významu pro specializační vzdělávání v oboru revmatologie i pro jeho další rozvoj v České republice. Přes svůj úctyhodný rozsah se kniha vyznačuje dokonalou přehledností a srozumitelností, k čemuž přispívá fakt, že kniha je tištěna plnobarevně na křídovém papíru a obsahuje několik ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79577

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jan Štěpán, Karel Pavelka, Heřman Mann, Ladislav Šenolt, Jiří Vencovský, Pavel Horák: Revmatologie

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 1 644 Kč

Moderní učebnice základního významu pro specializační vzdělávání v oboru revmatologie i pro jeho další rozvoj v České republice. Přes svůj úctyhodný rozsah se kniha vyznačuje dokonalou přehledností a srozumitelností, k čemuž přispívá fakt, že kniha je tištěna plnobarevně na křídovém papíru a obsahuje několik set barevných ilustrací. Hlavní autor této učebnice, prof. MUDr. Karel Pavelka, DrSc., vytvořil autorský kolektiv z předních specialistů oboru v naší zemi. Kniha v plné míře odráží dynamický rozvoj oboru v » ... a dál?

Produkt Jan Štěpán, Karel Pavelka, Heřman Mann, Ladislav Šenolt, Jiří Vencovský, Pavel Horák: Revmatologie

Jan Štěpán, Karel Pavelka, Heřman Mann, Ladislav Šenolt, Jiří Vencovský, Pavel Horák: Revmatologie - parametry

Název produktu: Jan Štěpán, Karel Pavelka, Heřman Mann, Ladislav Šenolt, Jiří Vencovský, Pavel Horák: Revmatologie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 644 Kč
Maximální cena: 1 644 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace: Moderní učebnice základního významu pro specializační vzdělávání v oboru revmatologie i pro jeho další rozvoj v České republice. Přes svůj úctyhodný rozsah se kniha vyznačuje dokonalou přehledností a srozumitelností, k čemuž přispívá fakt, že kniha je tištěna plnobarevně na křídovém papíru a obsahuje několik set barevných ilustrací. Hlavní autor této učebnice, prof. MUDr. Karel Pavelka, DrSc., vytvořil autorský kolektiv z předních specialistů oboru v naší zemi. Kniha v plné míře odráží dynamický rozvoj oboru v posledních 10 letech se všemi pokroky v diagnostice i terapii. Učebnice je určena především revmatologům, kterým by měla sloužit jako základní zdroj informací pro všechny stupně specializačních zkoušek i pro každodenní klinickou a ambulantní praxi. Učebnice je vhodná rovněž pro internisty a ortopedy, doporučit ji lze i praktickým lékařům. Komu je kniha určena: Učebnice je určena především revmatologům, kterým by měla sloužit jako základní zdroj informací pro všechny stupně specializačních zkoušek i pro každodenní klinickou a ambulantní praxi. Učebnice je vhodná rovněž pro internisty a ortopedy, doporučit ji lze i praktickým lékařům. Karel Pavelka; Jiří Vencovský; Pavel HorákMAXDORF 2012Kniha, čeština, 740 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.