Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jan Stávek: Portské a ostatní fortifikovaná vína

Knihy naučná literatura

Jan Stávek: Portské a ostatní fortifikovaná vína

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Portské a ostatní fortifikovaná vína - Stávek Jan Autor Jan Stávek se zabývá výrobou fortifikovaných vín nejen teoreticky (obhájil práci na téma Typy a technologie fortifikovaných vín), ale i prakticky (víno tohoto typu sám i vyrábí).Absolvoval četné studijní cesty, pobyty a praxe v zahraničí, kde měl možnost ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79012

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jan Stávek: Portské a ostatní fortifikovaná vína

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 260 Kč

Autor Jan Stávek se zabývá výrobou fortifikovaných vín nejen teoreticky (obhájil práci na téma Typy a technologie fortifikovaných vín), ale i prakticky (víno tohoto typu sám i vyrábí). Absolvoval četné studijní cesty, pobyty a praxe v zahraničí, kde měl možnost seznámit se s prostředím, ve kterém vína vznikají, jednotlivými výrobci i s technologiemi výroby. Výsledkem jeho zkoumání a poznání je i tato kniha s bohatou fotodokumentací, která přibližuje nejen rozdíly v technologii výroby jednotlivých typů vín, ale » ... a dál?

Produkt Jan Stávek: Portské a ostatní fortifikovaná vína

Jan Stávek: Portské a ostatní fortifikovaná vína - parametry

Název produktu: Jan Stávek: Portské a ostatní fortifikovaná vína
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 260 Kč
Maximální cena: 328 Kč
Ušetríte až: 68 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Portské a ostatní fortifikovaná vína - Stávek Jan Autor Jan Stávek se zabývá výrobou fortifikovaných vín nejen teoreticky (obhájil práci na téma Typy a technologie fortifikovaných vín), ale i prakticky (víno tohoto typu sám i vyrábí).Absolvoval četné studijní cesty, pobyty a praxe v zahraničí, kde měl možnost seznámit se s prostředím, ve kterém vína vznikají, jednotlivými výrobci i s technologiemi výroby. Výsledkem jeho zkoumání a poznání je i tato kniha s bohatou fotodokumentací, která přibližuje nejen rozdíly v technologii výroby jednotlivých typů vín, ale seznamuje i s řadou místních zajímavostí, včetně historických exkurzů. Barevná publikace na křídovém papíru je psána svěžím jazykem. Jistě zaujme nejen ty, kteří se s tímto typem teprve seznamují, ale i odborníky, kteří se jimi zabývají dlouhodobě, neboť se jedná v našich podmínkách o první publikaci, jež se tak obsáhle a všestranně věnuje těmto vínům. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Kuchařky | Nápoje | Víno od RADIX naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Fortifikovaná neboli dolihovaná vína jsou taková, do kterých je buď  před, během, nebo po kvašení přidáván alkohol. Do této kategorie spadá každé víno s přídavkem alkoholu, ať už je suché, nebo sladké, červené, nebo bílé, bez ohledu na rozdíly vinifikace. Běžná tichá vína obsahují 8,5 až 16 % alkoholu, zatímco fortifikovaná vína 16 až 24 %. K fortifikaci se většinou používá vysokoprocentní alkohol (70 až 80 %). Přidávaným destilátem je obyčejně vínovice - brandy, pripravená z místních vín, která se vyznačuje svou neutrálností a nevýraznou chutí... Portské a ostatní fortifikovaná vína - Jan Stávek od authora Jan Stávek a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Seznámíte se s výrobou, krajinou a vinohradnictvím v Douru, technologií, tříděním a stolováním portských vín.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.