Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Ján Šramo: Aristoteles ze Stageiry

Knihy naučná literatura

Ján Šramo: Aristoteles ze Stageiry

Hodnocení: 1x
  • 4

Tato publikace reaguje na současnou akutní potřebu posílení etického jednání. Díky působení pana Jána Šrama kniha čerpá z původního Aristotelova díla. Přináší základní informace o životě a díle Aristotela ze Stageiry, o tom co to je etické chování, a jaké má základní principy. Dozvíte se, že člověk, který ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86782
skladem

Jaké má kniha
Aristoteles ze Stageiry
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Ján Šramo: Aristoteles ze Stageiry

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 219 Kč

Tato publikace reaguje na současnou akutní potřebu posílení etického jednání. Díky působení pana Jána Šrama kniha čerpá z původního Aristotelova díla. Přináší základní informace o životě a díle Aristotela ze Stageiry, o tom co to je etické chování, a jaké má základní principy. Dozvíte se, že člověk, který jedná rozumně a ctnostně, jedná ve smyslu nejvyššího světového pořádku, přičemž dodržuje základní přírodní zákony. Uvádí se zde rovněž, jaké důsledky má nedodržování těchto klíčových pravidel lidského » ... a dál?

Produkt Ján Šramo: Aristoteles ze Stageiry

Ján Šramo: Aristoteles ze Stageiry - parametry

Název produktu: Ján Šramo: Aristoteles ze Stageiry
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 219 Kč
Maximální cena: 219 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tato publikace reaguje na současnou akutní potřebu posílení etického jednání. Díky působení pana Jána Šrama kniha čerpá z původního Aristotelova díla. Přináší základní informace o životě a díle Aristotela ze Stageiry, o tom co to je etické chování, a jaké má základní principy. Dozvíte se, že člověk, který jedná rozumně a ctnostně, jedná ve smyslu nejvyššího světového pořádku, přičemž dodržuje základní přírodní zákony. Uvádí se zde rovněž, jaké důsledky má nedodržování těchto klíčových pravidel lidského soužití. Tato kniha je důkazem toho, že Aristotelovo dílo dosud není ničím překonáno. Kniha rovněž uvádí na pravou míru některá systematicky zkreslovaná tvrzení, která jsou po staletí Aristotelovi ze Stageiry připisována, ač je nikdy nevyslovil. Obsahuje též myšlenkově bohatý, rozsahem však skromný, výčet jeho dalších vyjádření a citací. Kniha je vhodná jak pro odborníky, tak pro praktické použití každého, komu záleží na sobě i na celé společnosti. Občanské sdružení Melius ve čvrtek 6. 12. 2012 vydalo knihu Aristoteles ze Stageiry. Jedná se o překlad a volné sestavení dvou typologických seminářů prof. Jána Šrama na téma Aristoteles (průřez jeho výroky).


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.