Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jan Sokol: Moc, peníze a právo

Učebnice/Odborná literatura

Jan Sokol: Moc, peníze a právo

Hodnocení: 1x
  • 4

Přepracované vydání knihy Moc, peníze a právo je součástí plánovaného souborného vydání zásadních děl Jana Sokola, v nichž z různých aspektů zkoumá člověka a jeho život uvnitř společnosti, a řadí se tak po bok nedávno vydané publikace Etika, život, instituce (Vyšehrad 2014). Autor z historického i systematického ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.12955
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Moc, peníze a právo
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jan Sokol: Moc, peníze a právo koupíte i tady

Specifikace Jan Sokol: Moc, peníze a právo

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 180 Kč

Kniha – autor Jan Sokol, 352 stran, česky, pevná s přebalem matná. Přepracované vydání knihy Moc, peníze a právo je součástí plánovaného souborného vydání zásadních děl Jana Sokola, v nichž z různých aspektů zkoumá člověka a jeho život uvnitř společnosti, a řadí se tak po bok nedávno vydané publikace Etika, život, instituce (Vyšehrad 2014). Autor z historického i systematického hlediska zkoumá funkci peněz ve společnosti i vývoj společnosti samotné a snaží se o hlubší porozumění fungování její moderní, současné » ... a dál?

Produkt Jan Sokol: Moc, peníze a právo

Jan Sokol: Moc, peníze a právo - parametry

Název produktu: Jan Sokol: Moc, peníze a právo
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 180 Kč
Maximální cena: 298 Kč
Ušetríte až: 118 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Přepracované vydání knihy Moc, peníze a právo je součástí plánovaného souborného vydání zásadních děl Jana Sokola, v nichž z různých aspektů zkoumá člověka a jeho život uvnitř společnosti, a řadí se tak po bok nedávno vydané publikace Etika, život, instituce (Vyšehrad 2014). Autor z historického i systematického hlediska zkoumá funkci peněz ve společnosti i vývoj společnosti samotné a snaží se o hlubší porozumění fungování její moderní, současné podoby. Jeho zkoumání berou v potaz právní i ekonomické teorie a poznatky, podrobují je však kritickému filosofickému přezkoumání. I složité a komplexní otázky se v autorově podání stávají srozumitelnými; jsou vyloženy jasně a do hloubky tak, aby jejich znalost nebyla jen speciálním vědeckým poznatkem, ale aby se jejich pochopení začlenilo do celku našeho rozumění světu i sobě samým. Českého filosofa, prof. Jana Sokola, není nutno čtenáři představovat. Ve Vyšehradu již vyšla

celá řada jeho filosofických prací – Mistr Eckhart a jeho středověká mystika (4. vyd., 2013), Zůstat na zemi (2008), Malá filosofie člověka, Slovník filosofických pojmů (6. vyd., 2010), Etika, život, instituce (2014) a Čtení z Bible (2. vyd., 2014). Moc, peníze a právo - Jan Sokol Nové, upravené vydání knihy význačného českého filosofa a pedagoga z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Filozofie od Vyšehrad naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.