Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jan Sedláček: Štramácká dobrodružství III.

Knihy

Jan Sedláček: Štramácká dobrodružství III.

Hodnocení: 0x
  • 4

Již potřetí – a naposledy – nahlédneme do tajuplného světa jedné neobyčejné party, jejíž členové si říkají Štramáci. Tentokrát nás autor do jejich světa zavádí celkem třikrát, pokaždé v jinou dobu.Povídka „Rozmarná cesta k maturitě“ je velmi nadlehčenou vzpomínkou na časy, kdy se část party připravovala na zkoušku ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Štramácká dobrodružství..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jan Sedláček: Štramácká dobrodružství III.

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 150 Kč

Již potřetí – a naposledy – nahlédneme do tajuplného světa jedné neobyčejné party, jejíž členové si říkají Štramáci. Tentokrát nás autor do jejich světa zavádí celkem třikrát, pokaždé v jinou dobu.Povídka „Rozmarná cesta k maturitě“ je velmi nadlehčenou vzpomínkou na časy, kdy se část party připravovala na zkoušku dospělosti. V povídce „Bechderoucí fraška“ naopak dochází k dočasnému rozkolu mezi dvěma klíčovými postavami, což čtenáře donutí k zamyšlení, nicméně humorný nadhled nechybí ani zde.A celou sérii » ... a dál?

Produkt Jan Sedláček: Štramácká dobrodružství III.

Jan Sedláček: Štramácká dobrodružství III. - parametry

Název produktu: Jan Sedláček: Štramácká dobrodružství III.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 150 Kč
Maximální cena: 150 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Již potřetí – a naposledy – nahlédneme do tajuplného světa jedné neobyčejné party, jejíž členové si říkají Štramáci. Tentokrát nás autor do jejich světa zavádí celkem třikrát, pokaždé v jinou dobu.Povídka „Rozmarná cesta k maturitě“ je velmi nadlehčenou vzpomínkou na časy, kdy se část party připravovala na zkoušku dospělosti. V povídce „Bechderoucí fraška“ naopak dochází k dočasnému rozkolu mezi dvěma klíčovými postavami, což čtenáře donutí k zamyšlení, nicméně humorný nadhled nechybí ani zde.A celou sérii zakončuje povídka „Zločin v partě“, která je logickým vyústěním všech šesti předchozích povídek a v níž se kromě vtipných hlášek a situací dočkáte i napětí, které vás doslova přimrazí ke knize.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.