Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jan Šarman: Přehled judikatury z oblasti věcných práv

Učebnice/Odborná literatura

Jan Šarman: Přehled judikatury z oblasti věcných práv

Hodnocení: 1x
  • 4

Předkládaný Přehled judikatury aktualizuje a rozšiřuje první vydání, které vyšlo v nakladatelství Wolters Kluwer ČR, a. s., v roce 2006. Důvodem pro obnovené vydání byl vzrůstající objem a vývoj judikatury vztahující se k tomuto tématu. Nejrozsáhlejší část představuje soubor rozhodnutí z ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jan Šarman: Přehled judikatury z oblasti věcných práv koupíte i tady

Specifikace Jan Šarman: Přehled judikatury z oblasti věcných práv

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 922 Kč

Předkládaný Přehled judikatury aktualizuje a rozšiřuje první vydání, které vyšlo v nakladatelství Wolters Kluwer ČR, a. s., v roce 2006. Důvodem pro obnovené vydání byl vzrůstající objem a vývoj ju ... a dál?

Produkt Jan Šarman: Přehled judikatury z oblasti věcných práv

Jan Šarman: Přehled judikatury z oblasti věcných práv - parametry

Název produktu: Jan Šarman: Přehled judikatury z oblasti věcných práv
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 922 Kč
Maximální cena: 1 265 Kč
Ušetríte až: 343 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Předkládaný Přehled judikatury aktualizuje a rozšiřuje první vydání, které vyšlo v nakladatelství Wolters Kluwer ČR, a. s., v roce 2006. Důvodem pro obnovené vydání byl vzrůstající objem a vývoj judikatury vztahující se k tomuto tématu.

Nejrozsáhlejší část představuje soubor rozhodnutí z oblasti vlastnického práva zabývající se zejména ochranou, omezením a převody vlastnictví. Následující části jsou věnovány spoluvlastnictví, věcným břemenům a právu zástavnímu a zadržovacímu.

Cílem tohoto souboru je přiblížit čtenáři přehled nejdůležitějších judikátů z oblasti věcných práv. S ohledem na chýlící se platnost stávajícího občanského zákoníku je třeba uvést, že vznik věcných práv založených do 1. 1. 2014 se bude i nadále řídit nyní platným občanským zákoníkem, a tím pádem bude nadále plně použitelná i související judikatura zahrnutá v této publikaci. Publikace: Přehled judikatury z oblasti věcných práv, 2., aktualizované a rozšířené vydání - Šarman Jan. Publikace: Přehled judikatury z oblasti věcných práv, 2., aktualizované a rozšířené vydání - Šarman Jan. Jan ŠarmanWolters Kluwer 2013Kniha, čeština, 640 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.