Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jan Preclík: Manažeři se lvíčkem III - Jak řídí úspěšní čeští manažeři

Knihy naučná literatura

Jan Preclík: Manažeři se lvíčkem III - Jak řídí úspěšní čeští manažeři

Hodnocení: 1x
  • 4

Česko-japonská spolupráce je stále častější součástí naší ekonomické reality. Komunikace vycházející z rozdílných kulturních a sociálních standardů však bývá častou příčinou problémů a nedorozumění. Mezinárodní tým expertů na problematiku interkulturní psychologie charakterizuje klíčové standardy japonské kultury ve ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jan Preclík: Manažeři se lvíčkem III - Jak řídí úspěšní čeští manažeři koupíte i tady

Specifikace Jan Preclík: Manažeři se lvíčkem III - Jak řídí úspěšní čeští manažeři

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 119 Kč

Sborník profilů úspěšných českých manažerů, který navazuje na předchozí úspěšné publikace, vychází při příležitosti 20. výročí soutěže Manažer roku. Z mnoha úspěšných manažerů vybrali autoři publikace jednak nejúspěšnější manažery-podnikatele soutěže Manažer roku z let 20072012, jednak manažery, kteří byli přijati do Síně slávy a významně se během minulých 20 let zasloužili o rozvoj českého managementu. (jak řídí úspěšní ...) ... a dál?

Produkt Jan Preclík: Manažeři se lvíčkem III - Jak řídí úspěšní čeští manažeři

Jan Preclík: Manažeři se lvíčkem III - Jak řídí úspěšní čeští manažeři - parametry

Název produktu: Jan Preclík: Manažeři se lvíčkem III - Jak řídí úspěšní čeští manažeři
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 119 Kč
Maximální cena: 298 Kč
Ušetríte až: 179 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Česko-japonská spolupráce je stále častější součástí naší ekonomické reality. Komunikace vycházející z rozdílných kulturních a sociálních standardů však bývá častou příčinou problémů a nedorozumění. Mezinárodní tým expertů na problematiku interkulturní psychologie charakterizuje klíčové standardy japonské kultury ve srovnání s kulturou českou, objasňuje rozhodující determinanty sociálního chování a pracovního jednání Japonců a nabízí řešení vedoucí k efektivní spolupráci a k oboustranné spokojenosti. Kniha je určena zejména pracovníkům japonských firem v ČR, a rovněž podnikatelům spolupracujícím s japonskými partnery přímo v Japonsku. S předmluvou prezidenta ČR Miloše Zemana. Sborník profilů úspěšných českých manažerů, který navazuje na předchozí úspěšné publikace, vychází při příležitosti 20. výročí soutěže Manažer roku. Z mnoha úspěšných manažerů vybrali autoři publikace jednak nejúspěšnější manažery-podnikatele soutěže Manažer roku z let 2007-2012, jednak manažery, kteří byli přijati do Síně slávy a významně se během minulých 20 let zasloužili o rozvoj českého managementu. Manažeři se lvíčkem III. - Jan Preclík a kolektív od authora Jan Preclík a kolektív a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.