Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Ján Praško, Klára Látalová: Psychiatrie v primární péči

Knihy

Ján Praško, Klára Látalová: Psychiatrie v primární péči

Hodnocení: 1x
  • 4

Významný nárůst psychických poruch v posledních desetiletích vedl ke zvýšení důležitosti praktických lékařů při záchytu těchto poruch i při jejich léčbě. Řada pacientů se obává navštívit psychiatra a ze strachu z nálepkování k němu odmítá jít. Je to pak především praktický lékař, kdo poruchu diagnostikuje a v mnohých ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89133
skladem

Jaké má kniha
Psychiatrie v primární ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ján Praško, Klára Látalová: Psychiatrie v primární péči koupíte i tady

Specifikace Ján Praško, Klára Látalová: Psychiatrie v primární péči

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 674 Kč

Významný nárůst psychických poruch v posledních desetiletích vedl ke zvýšení důležitosti praktických lékařů při záchytu těchto poruch i při jejich léčbě. Řada pacientů se obává navštívit psychiatra a ze strachu z nálepkování k němu odmítá jít. ... a dál?

Produkt Ján Praško, Klára Látalová: Psychiatrie v primární péči

Ján Praško, Klára Látalová: Psychiatrie v primární péči - parametry

Název produktu: Ján Praško, Klára Látalová: Psychiatrie v primární péči
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 674 Kč
Maximální cena: 980 Kč
Ušetríte až: 306 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Významný nárůst psychických poruch v posledních desetiletích vedl ke zvýšení důležitosti praktických lékařů při záchytu těchto poruch i při jejich léčbě. Řada pacientů se obává navštívit psychiatra a ze strachu z nálepkování k němu odmítá jít. Je to pak především praktický lékař, kdo poruchu diagnostikuje a v mnohých případech také léčí. Patří k celosvětovému trendu, že mírné a jednodušší psychické poruchy začíná léčit praktický lékař. Potřebuje se v psychických poruchách rychle orientovat a umět se rozhodovat, kterého pacienta je schopen léčit sám a kterého má odeslat k psychiatrovi. Musí také vědět, jak nejlépe reagovat na pacientovy potřeby či pocity ohrožení, jak jej uklidnit, přiměřeně reagovat na zlost či agresi. Navíc některé psychické nemoci se projevují tělesnými příznaky, které na první pohled vypadají jako somatická onemocnění. Publikace je vytvořena tak, aby pokrývala potřeby všeobecných lékařů, kteří mají v diagnostice a léčbě psychických poruch nezastupitelnou roli. Je ale určena i psychologům, studentům lékařských fakult a postgraduálním studentům. Specializace - psychiatre, psychologie Ocenění: Na X. sjezdu Psychiatrické společnosti ČLS JEP ve Špindlerově Mlýně byla udělena Kuffnerova cena za nejlepší publikaci s psychiatrickou tématikou vydanou tiskem v roce 2013. Komise pro udělení Kuffnerovy ceny vedená profesorem Zvolským ji za rok 2013 udělila Jánovi Praškovi, Kláře Látalové a kol. za publikaci „Psychiatrie v primární péči“ (Mladá Fronta, Edice Postgraduální medicíny).Kuffnerova cena za nejlepší publikaci s psychiatrickou tématikou vydanou tiskem za rok 2013


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.