Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jan Obdržálek: Fyzikální veličiny a jednotky SI - 2.díl

Knihy

Jan Obdržálek: Fyzikální veličiny a jednotky SI - 2.díl

Hodnocení: 1x
  • 4

Tato knížka, stejně jako její 1. díl, pojednává o fyzikálních veličinách a jejich jednotkách SI, o jejich názvech a značkách. Zatímco obsahem prvního dílu jsou normy ČSN ISO 31-1 až ČSN ISO 31-3, tento díl cituje a vysvětluje normy ČSN ISO 31-4 a ČSN ISO 31-5. I zde přihlížíme k normě ČSN ISO 31-0, případně ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79199
skladem

Jaké má kniha
Fyzikální veličiny a je..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jan Obdržálek: Fyzikální veličiny a jednotky SI - 2.díl

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 119 Kč

Tato knížka, stejně jako její 1. díl, pojednává o fyzikálních veličinách a jejich jednotkách SI, o jejich názvech a značkách. Zatímco obsahem prvního dílu jsou normy ČSN ISO 31-1 až ČSN ISO 31-3, tento díl cituje a vysvětluje normy ČSN ISO 31-4 a ČSN ISO 31-5. I zde přihlížíme k normě ČSN ISO 31-0, případně upozorňujeme i na jiné příbuzné dokumenty (IEC, IUPAC). Styl i úroveň výkladu odborných pojmů umožňují přímé použití především na všech středních školách, které mají technické nebo univerzální zaměření (na » ... a dál?

Produkt Jan Obdržálek: Fyzikální veličiny a jednotky SI - 2.díl

Jan Obdržálek: Fyzikální veličiny a jednotky SI - 2.díl - parametry

Název produktu: Jan Obdržálek: Fyzikální veličiny a jednotky SI - 2.díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 119 Kč
Maximální cena: 169 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tato knížka, stejně jako její 1. díl, pojednává o fyzikálních veličinách a jejich jednotkách SI, o jejich názvech a značkách. Zatímco obsahem prvního dílu jsou normy ČSN ISO 31-1 až ČSN ISO 31-3, tento díl cituje a vysvětluje normy ČSN ISO 31-4 a ČSN ISO 31-5. I zde přihlížíme k normě ČSN ISO 31-0, případně upozorňujeme i na jiné příbuzné dokumenty (IEC, IUPAC). Styl i úroveň výkladu odborných pojmů umožňují přímé použití především na všech středních školách, které mají technické nebo univerzální zaměření (na gymnáziích), ale i na vysokých školách s výukou fyziky, v technických kurzech apod. Jednotky SI jsou závazné a povinnost jejich používání vyplývá ze zákona č. 505/1990 Sb. a navazujících předpisů. Proto tato knížka poslouží technické praxi, ale uplatní se i ve vědě a technice všude tam, kde se problematika dotýká fyzikálních veličin a jednotek. Fyzikální veličiny a jednotky2 - pro elektrikáře - Albra - Jazyk: CZ - ISBN: 978-80-7361-025-8 - Kniha J. Obdržálekpro elektrikářeAlbraKniha, čeština


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.