Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jan Mach: Přehled judikatury z oblasti zdravotnictví II - Odpovědnost ve zdravotnictví

Učebnice/Odborná literatura

Jan Mach: Přehled judikatury z oblasti zdravotnictví II - Odpovědnost ve zdravotnictví

Hodnocení: 1x
  • 4

Přehled judikatury z oblasti zdravotnictví II - Odpovědnost ve zdravotnictví - Jan Mach . V nakladatelství Wolters Kluwer ČR vychází již druhý přehled zdravotnické judikatury. Soubor obsahuje zásadní soudní rozhodnutí z oblasti právní odpovědnosti ve zdravotnictví. V prvé řadě se věnuje odpovědnosti občanskoprávní a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jan Mach: Přehled judikatury z oblasti zdravotnictví II - Odpovědnost ve zdravotnictví koupíte i tady

Specifikace Jan Mach: Přehled judikatury z oblasti zdravotnictví II - Odpovědnost ve zdravotnictví

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 512 Kč

V nakladatelství Wolters Kluwer ČR vychází již druhý přehled zdravotnické judikatury. Soubor obsahuje zásadní soudní rozhodnutí z oblasti právní odpovědnosti ve zdravotnictví. V prvé řadě se vě ... a dál?

Produkt Jan Mach: Přehled judikatury z oblasti zdravotnictví II - Odpovědnost ve zdravotnictví

Jan Mach: Přehled judikatury z oblasti zdravotnictví II - Odpovědnost ve zdravotnictví - parametry

Název produktu: Jan Mach: Přehled judikatury z oblasti zdravotnictví II - Odpovědnost ve zdravotnictví
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 512 Kč
Maximální cena: 701 Kč
Ušetríte až: 189 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Přehled judikatury z oblasti zdravotnictví II - Odpovědnost ve zdravotnictví - Jan Mach . V nakladatelství Wolters Kluwer ČR vychází již druhý přehled zdravotnické judikatury. Soubor obsahuje zásadní soudní rozhodnutí z oblasti právní odpovědnosti ve zdravotnictví. V prvé řadě se věnuje odpovědnosti občanskoprávní a správní (subjektivní i objektivní odpovědnost, porušení prevenční povinnosti, odpovědnost zdravotnických zařízení a pojišťoven, ochrana osobnosti aj.) a dále se věnuje odpovědnosti trestní (problematika postupu /lege artis/, nedbalostní i úmyslné trestné činy, trestný čin neposkytnutí pomoci, trestný čin spáchaný zdravotníkem a další). Publikace neopomíjí též znalecké posudky ve zdravotnictví. Jednotlivá rozhodnutí nejsou krácena a je uveden celý skutkový děj. Jde tak o přehled velmi zajímavých soudních případů z lékařského prostředí. Jako každý přehled judikatury je i tento opatřen věcným a paragrafovým rejstříkem. Publikace je určena lékařům a dalším zdravotníkům, právníkům zabývajícím se problematikou medicínského práva, náhrady škody, ochrany osobnosti a trestní odpovědnosti ve zdravotnictví, manažerům zdravotnických zařízení i zájemcům o tuto problematiku z řad laiků. Přehled judikatury z oblasti zdravotnictví II - Odpovědnost ve zdravotnictví - Jan Mach od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor knihy Jan Mach, Vydavatelstvo Wolters Kluwer,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.