Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jan Lebl, Jan Janda, Petr Pohunek: Klinická pediatrie

Učebnice/Odborná literatura

Jan Lebl, Jan Janda, Petr Pohunek: Klinická pediatrie

Hodnocení: 1x
  • 4

Získejte ucelený pohled na důležitou oblast lékařské péče o děti. Problematiku základů pediatrických oborů zpracovává kniha Klinická pediatrie, kterou připravili Jan Lebl, Jan Janda a Petr Pohunek. Díky jasnému členění poskytne rychlý přístup ke všem klíčovým informacím. Zabývá se včasnou diagnostikou, ověřenými terapeutickými postupy a dalším sledováním v rámci primární péče. Obsahuje kapitoly o jednotlivých tělních systémech i podoborech pediatrie. Poslouží studentům i lékařům. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.14246
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jan Lebl, Jan Janda, Petr Pohunek: Klinická pediatrie koupíte i tady

Specifikace Jan Lebl, Jan Janda, Petr Pohunek: Klinická pediatrie

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 1 096 Kč

Kniha – autor Jan Lebl; Jan Janda; Petr Pohunek, 698 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá. Moderní učební text státnicového oboru navazuje na publikaci motolských autorů Preklinická pediatrie a představuje nové a ucelené zpracování pediatrických oborů. Zprostředkovává základní pohled na nejdůležitější oblasti péče o dítě a dospívající, didakticky jasným členěním poskytuje snadný a rychlý přístup ke všem důležitým informacím v zájmu časné diagnostiky, ověřeného terapeutického postupu a dalšího sledování v » ... a dál?

Produkt Jan Lebl, Jan Janda, Petr Pohunek: Klinická pediatrie

Jan Lebl, Jan Janda, Petr Pohunek: Klinická pediatrie - parametry

Název produktu: Jan Lebl, Jan Janda, Petr Pohunek: Klinická pediatrie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 096 Kč
Maximální cena: 1 500 Kč
Ušetríte až: 404 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Klinická pediatrie (2.vydání) - Jan Lebl, Petr Pohunek, Jan Janda Moderní učební text státnicového oboru navazuje na publikaci motolských autorů Preklinická pediatrie a představuje nové a ucelené zpracování pediatrických oborů. Zprostředkovává základní pohled na nejdůležitější oblasti péče o dítě a dospívající, didakticky jasným členěním poskytuje snadný a rychlý přístup ke všem důležitým informacím v zájmu časné diagnostiky, ověřeného terapeutického postupu a dalšího sledování v oblasti primární péče s návazností na další stupně odborné a specializované péče. Publikace obsahuje kapitoly o jednotlivých tělních systémech a subspecializacích pediatrie, pojednává o etiologii a patogenezi, diagnostice a terapii nemocí dětského věku od prenatálního období po začátek dospělosti. Druhé vydání učebnice slouží jednak studentům lékařských fakult pro pochopení základních principů uplatňujících se v rámci různých chorobných procesů, využijí ji však i lékaři pro základní orientaci v praxi. z kategorie Knihy | Učebnice | VŠ a VOŠ | Medicína, Zdravotnictví | Medicína, lékařství od Galén naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.