Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jan Lasák: Právo obchodních společností

Učebnice/Odborná literatura

Jan Lasák: Právo obchodních společností

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Právní předpisy Evropské Unie s judikaturou. Právo obchodní společností. - Lasák Jan. Od okamžiku, kdy Česká republika vstoupila do Evropské unie, začalo komunitární právo výrazným způsobem ovlivňovat českou realitu všedního dne. Záchvěvy evropského legislativního procesu se přitom odráží v nespočtu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jan Lasák: Právo obchodních společností koupíte i tady

Specifikace Jan Lasák: Právo obchodních společností

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 419 Kč

Od okamžiku, kdy Česká republika vstoupila do Evropské unie, začalo komunitární právo výrazným způsobem ovlivňovat českou realitu všedního dne. Záchvěvy evropského legislativního procesu se přitom odr ... a dál?

Produkt Jan Lasák: Právo obchodních společností

Jan Lasák: Právo obchodních společností - parametry

Název produktu: Jan Lasák: Právo obchodních společností
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 419 Kč
Maximální cena: 682 Kč
Ušetríte až: 263 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Právní předpisy Evropské Unie s judikaturou. Právo obchodní společností. - Lasák Jan. Od okamžiku, kdy Česká republika vstoupila do Evropské unie, začalo komunitární právo výrazným způsobem ovlivňovat českou realitu všedního dne. Záchvěvy evropského legislativního procesu se přitom odráží v nespočtu oblastí společenského a hospodářského života. Spolu se zvyšujícím se množstvím evropské legislativy, jakož i judikatury Soudního dvora pak narůstá potřeba právní praxe konzultovat evropské právní předpisy, ať už se jedná o nařízení nebo směrnice. Předkládaná příručka proto představuje první publikaci nové edice, která přináší praktický a ucelený soubor platných komunitárních právních předpisů v aktuálním znění z oblasti práva obchodních společnost spolu s rozhodovací praxí Evropského Soudního dvora.Předkládaný přehled proto obsahuje - text předpisů vážících se k problematice práva obchodních společností a- též úplný přehled rozhodovací praxe Evropského Soudního dvora, pokud jde o výklad právních předpisů, jež jsou v tomto přehledu zahrnuty. Jelikož Soudní dvůr je zpravidla povolán, aby vyložil konkrétní ustanovení dotčeného právního předpisu, jsou právní věty, případně části odůvodnění jednotlivých judikátů, zařazeny pro přehlednost právě u těch ustanovení směrnic a nařízení, která byla uvedeným rozhodnutím vyložena.Publikace je určena všem, kteří potřebují mít po ruce soustředěný soubor předpisů a judikatury k dané problematice, a bude též praktickou učební pomůckou pro studenty právnických fakult. Publikace: Právní předpisy Evropské Unie s judikaturou. Právo obchodní společností. - Lasák Jan. Autor knihy Jan Lasák, Vydavatelstvo Wolters Kluwer,Právní předpisy EU s judikaturou Jan LasákPrávní předpisy EU s judikaturouWolters KluwerKniha, čeština, 480 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.