Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jan Laco: Lidské papilomaviry

Knihy

Jan Laco: Lidské papilomaviry

Hodnocení: 1x
  • 4

ANOTACE: Zhoubné nádory hlavy a krku představují jednu z častějších malignit; u mužů patří tyto nádory mezi deset nejčastějších zhoubných nádorů vůbec. Nejdůležitějšími rizikovými faktory pro vznik karcinomů jsou stále nikotin a alkohol. V současné době se však ukazuje, že neméně významným rizikovým faktorem je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Lidské papilomaviry
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jan Laco: Lidské papilomaviry koupíte i tady

Specifikace Jan Laco: Lidské papilomaviry

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 253 Kč

Zhoubné nádory hlavy a krku představují jednu z častějších malignit; u mužů patří tyto nádory mezi deset nejčastějších zhoubných nádorů vůbec. Nejdůležitějšími rizikovými faktory pro vznik karcinomů j ... a dál?

Produkt Jan Laco: Lidské papilomaviry

Jan Laco: Lidské papilomaviry - parametry

Název produktu: Jan Laco: Lidské papilomaviry
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 253 Kč
Maximální cena: 390 Kč
Ušetríte až: 137 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

ANOTACE: Zhoubné nádory hlavy a krku představují jednu z častějších malignit; u mužů patří tyto nádory mezi deset nejčastějších zhoubných nádorů vůbec. Nejdůležitějšími rizikovými faktory pro vznik karcinomů jsou stále nikotin a alkohol. V současné době se však ukazuje, že neméně významným rizikovým faktorem je orální infekce vysoce rizikovými typy lidských papilomavirů, podle některých autorů lze dokonce hovořit o celosvětové epidemii karcinomu dutiny ústní a orofaryngu způsobeného těmito typy virů. Monografie se zabývá aktuálním tématem úlohy lidských papilomavirů v etiopatogenezi dlaždicobuněčného karcinomu dutiny ústní a orofaryngu. Je rozdělena do dvou na sebe navazujících částí. V prvních kapitolách jsou shrnuty nejdůležitější poznatky o dlaždicobuněčném karcinomu dutiny ústní a orofaryngu. Druhá část monografie je věnována lidským papilomavirům, se zvláštním zaměřením na jejich úlohu při vzniku tohoto zhoubného nádoru. V samostatné obrazové příloze jsou pak ilustrovány nálezy z vlastního výzkumu věnovaného této problematice. OBSAH: Předmluva 1. Úvod 2. Dlaždicobuněčný karcinom dutiny ústní a orofaryngu 2.1. Epidemiologie dlaždicobuněčného karcinomu dutiny ústní a orofaryngu 2.2. Rizikové faktory dlaždicobuněčného karcinomu dutiny ústní a orofaryngu 2.3. Prekancerózní afekce dlaždicobuněčného karcinomu dutiny ústní a orofaryngu 2.4. Molekulární patogeneze dlaždicobuněčného karcinomu dutiny ústní a orofaryngu 2.5. Klinické projevy dlaždicobuněčného karcinomu dutiny ústní a orofaryngu 2.6. Diagnostika dlaždicobuněčného karcinomu dutiny ústní a orofaryngu 2.7. Mikroskopický vzhled dlaždicobuněčného karcinomu dutiny ústní a orofaryngu 2.8. Biologické chování dlaždicobuněčného karcinomu dutiny ústní a orofaryngu 2.9. Prognóza dlaždicobuněčného karcinomu dutiny ústní a orofaryngu 2.10. Léčba dlaždicobuněčného karcinomu dutiny ústní a orofaryngu 3. Lidské papilomaviry 3.1. Úloha virů v etiopatogenezi lidských nádorů 3.2. Historie výzkumu papilomavirů 3.3. Taxonomie papilomavirů 3.4. Genetika lidských papilomavirů 3.5. Dlaždicobuněčný epitel jako přirozené sídlo HPV infekce 3.6. Přenos lidských papilomavirů 3.7. Vývojový cyklus lidských papilomavirů 3.8. Průběh infekce a imunitní odpověď na infekci lidskými papilomaviry 3.9. Metody detekce lidských papilomavirů 3.10. Lidské papilomaviry jako původci zhoubných nádorů 3.11. Léčebné možnosti infekce lidskými papilomaviry Obrazová příloha Literatura Internetové odkazy Zkratky Summary Rejstřík AUTOR: MUDr. Jan Laco, Ph.D. Fingerlandův ústav patologie LF UK a FN Hradec Králové RECENZENT: doc. MUDr. Jan Klozar, CSc. Klinika otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku 1. LF UK a FNM, Praha


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.