MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Ján Lacika: Nízké Tatry

Knihy naučná literatura

Ján Lacika: Nízké Tatry

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788072685103

Průvodce z oblíbené řady S batohem po Slovensku přináší návrhy 20 nejkrásnějších pěších turistických tras různé náročnosti (v češtině).. Průvodce obsahuje u každé popisované trasy: - přesný popis průběhu trasy - časový rozvrh, náročnost, převýšení - výškový profil - doporučení na vhodnou turistickou mapu - ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.75225
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Ján Lacika: Nízké Tatry

Specifikace Ján Lacika: Nízké Tatry

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 125 Kč

Kniha – autor Ján Lacika, 126 stran, česky, brožovaná bez přebalu matná. Kniha přibližuje historii a současnost Nízkých Tater, které jsou se svým bohatě rozvinutým krasem jedním z nejvyhledávanějších turistických lákadel země našich východních sousedů. Obsah příručky tvoří opět popis dvaceti pěších futuristických tras s nezbytnými výškovými profily, panoramatickými mapami, charakteristikou náročnosti a časovým rozvrhem pro jejich zdolání. Vše doplňují barevné fotografie a další informace nezbytné pro pobyt v » ... a dál?

Produkt Ján Lacika: Nízké Tatry

Ján Lacika: Nízké Tatry - parametry

Název produktu: Ján Lacika: Nízké Tatry
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 125 Kč
Maximální cena: 161 Kč
Ušetríte až: 36 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Průvodce z oblíbené řady S batohem po Slovensku přináší návrhy 20 nejkrásnějších pěších turistických tras různé náročnosti (v češtině).. Průvodce obsahuje u každé popisované trasy: - přesný popis průběhu trasy - časový rozvrh, náročnost, převýšení - výškový profil - doporučení na vhodnou turistickou mapu - panoramatickou mapku s vyznačením trasy - popisy pamětihodností ( přírodních zajímavostí i kulturních památek ) - barevné fotografie Doplněno obecným úvodem ( poloha, charakteristika krajiny, přírodní poměry, historie, kulturní památky, zásady bezpečného pohybu v horách ), přehledem 14 vrcholů s nadmořskou výškou větší než 1 700m a přehledem nejdelších jeskyní. Publikace: Nízké Tatry - Ján Lacika. Kniha přibližuje historii a současnost Nízkých Tater, které jsou se

svým bohatě rozvinutým krasem jedním z nejvyhledávanějších

turistických lákadel země našich východních sousedů. Obsah příručky

tvoří opět popis dvaceti pěších futuristických tras s nezbytnými

výškovými profily, panoramatickými mapami, charakteristikou

náročnosti a časovým rozvrhem pro jejich zdolání. Vše doplňují

barevné fotografie a další informace nezbytné pro pobyt v horách. Publikace: Nízké Tatry - Ján Lacika. Nízké Tatry + 3D mapy AKCENT - Edice: S batohom po Slovensku - Akcent - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu matná - 126 str


Přidat recenzi pro Ján Lacika: Nízké Tatry

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.