Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jan Kysela, Jana Ondřejková: Jak se píše o soudech a soudcích

Učebnice/Odborná literatura

Jan Kysela, Jana Ondřejková: Jak se píše o soudech a soudcích

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Jak se píše o soudech a soudcích - Soudní moc v mezioborové perspektivě - Jan Kysela , Jana Ondřejková. Kolektivní monografie téměř dvaceti autorů nabízí různé pohledy na soudce jako rozhodovatele právních sporů i politického aktéra, a to jak na národní, tak i na mezinárodní či evropské úrovni, na metody a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Jak se píše o soudech a..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jan Kysela, Jana Ondřejková: Jak se píše o soudech a soudcích koupíte i tady

Specifikace Jan Kysela, Jana Ondřejková: Jak se píše o soudech a soudcích

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 244 Kč

Kolektivní monografie téměř dvaceti autorů nabízí různé pohledy na soudce jako rozhodovatele právních sporů i politického aktéra, a to jak na národní, tak i na mezinárodní či evropské úrovni, na metod ... a dál?

Produkt Jan Kysela, Jana Ondřejková: Jak se píše o soudech a soudcích

Jan Kysela, Jana Ondřejková: Jak se píše o soudech a soudcích - parametry

Název produktu: Jan Kysela, Jana Ondřejková: Jak se píše o soudech a soudcích
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 244 Kč
Maximální cena: 380 Kč
Ušetríte až: 136 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Jak se píše o soudech a soudcích - Soudní moc v mezioborové perspektivě - Jan Kysela , Jana Ondřejková. Kolektivní monografie téměř dvaceti autorů nabízí různé pohledy na soudce jako rozhodovatele právních sporů i politického aktéra, a to jak na národní, tak i na mezinárodní či evropské úrovni, na metody a limity soudcovského rozhodování v různých typech politických systémů, a zejména reflexi soudců v masmédiích, i na to, jak soudce zobrazuje krásná i dětská literatura nebo film. Soudce totiž není odosobněný "stroj na právo", ale lidská bytost s určitými psychologickými a hodnotovými charakteristikami, které mají vliv na to, jak soudce rozhoduje jednotlivé kauzy. Autoři také bádají nad tím, co dalšího ovlivňuje soudcovské rozhodování- od politiků přes média až po manželky. Tak jako jsou pestrá témata jednotlivých kapitol, střídají se v knize i žánry. Vedle klasických akademických pojednání jde i o recenze a recenzní stati či volnější, esejistické úvahy. Ukazuje se tak, že předmětem zkoumání a přemýšlení může být stejně tak judikatura jako televizní pohádky. Autoři se tématu věnují převážně v souvislosti s konkrétními osobnostmi a s konkrétními kauzami. Monografie je tak přitažlivou četbou nejen pro odborníka, ale i pro člověka, který vidí právo jen zvenčí. Publikace: Jak se píše o soudech a soudcích - Soudní moc v mezioborové perspektivě - Jan Kysela , Jana Ondřejková. Jan Kysela; Jana Ondřejkovásoudní moc v mezioborové perspektivěLegesKniha, čeština, 264 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.