Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jan Kotula: Náhrada majetkové a nemajetkové újmy v novém občanském zákoníku

Učebnice/Odborná literatura

Jan Kotula: Náhrada majetkové a nemajetkové újmy v novém občanském zákoníku

Hodnocení: 1x
  • 5

Náhrada majetkové a nemajetkové újmy v novém občanském zákoníku komentář k 2894 až 2971 - Jakub Dohnal Publikace řeší náhradu škody a náhradu nemajetkové újmy v soukromém právu. Jedná se o poznámkové vydání právní úpravy odpovědnosti za škodu v novém občanském zákoníku s vytyčením změn, které byly v novém občanském ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86451
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jan Kotula: Náhrada majetkové a nemajetkové újmy v novém občanském zákoníku koupíte i tady

Specifikace Jan Kotula: Náhrada majetkové a nemajetkové újmy v novém občanském zákoníku

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 336 Kč

Publikace řeší náhradu škody a náhradu nemajetkové újmy v soukromém právu. Jedná se o poznámkové vydání právní úpravy odpovědnosti za škodu v novém občanském zákoníku s vytyčením změn, které byly v novém občanském zákoníku zavedeny oproti stávající úpravě. Pro koho je publikace vhodná? Kniha „Náhrada škody a nemajetkové újmy v novém občanském zákoníku“ je určena především těm, kteří se chtějí přehledově seznámit s novou právní úpravou, a to nejen praktikujícím právníkům, ale i zaměstnavatelům nebo další laické » ... a dál?

Produkt Jan Kotula: Náhrada majetkové a nemajetkové újmy v novém občanském zákoníku

Jan Kotula: Náhrada majetkové a nemajetkové újmy v novém občanském zákoníku - parametry

Název produktu: Jan Kotula: Náhrada majetkové a nemajetkové újmy v novém občanském zákoníku
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 336 Kč
Maximální cena: 449 Kč
Ušetríte až: 113 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Náhrada majetkové a nemajetkové újmy v novém občanském zákoníku komentář k 2894 až 2971 - Jakub Dohnal Publikace řeší náhradu škody a náhradu nemajetkové újmy v soukromém právu. Jedná se o poznámkové vydání právní úpravy odpovědnosti za škodu v novém občanském zákoníku s vytyčením změn, které byly v novém občanském zákoníku zavedeny oproti stávající úpravě. Pro koho je publikace vhodná? Kniha „Náhrada škody a nemajetkové újmy v novém občanském zákoníku“ je určena především těm, kteří se chtějí přehledově seznámit s novou právní úpravou, a to nejen praktikujícím právníkům, ale i zaměstnavatelům nebo další laické veřejnosti, která s úpravou odpovědnosti za škodu přichází do styku. Metodika Nejvyššího soudu Přílohou publikace je Metodika Nejvyššího soudu k náhradě nemajetkové újmy na zdraví, která v souladu se zásadou plného odčinění nemajetkových újem na zdraví a na určení výše náhrady podle zásady slušnosti konkretizuje základní východiska, kterými by se měla praxe při stanovení výše náhrady řídit. Platnost publikace Platí i pro rok 2017. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Právo od ANAG naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.