Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jan Kocina: Zákaz konkurence ve světle soukromého a veřejného práva

Učebnice/Odborná literatura

Jan Kocina: Zákaz konkurence ve světle soukromého a veřejného práva

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace Zákaz konkurence ve světle soukromého a veřejného práva přináší ucelený pohled na institut zákazu konkurence ve světle minulé a současné právní úpravy a zabývá se jeho aktuálními problémy. Obsahuje také srovnání s právní úpravou platnou ve Spolkové republice Německo a Slovenské republice. Ve vazbě na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jan Kocina: Zákaz konkurence ve světle soukromého a veřejného práva koupíte i tady

Specifikace Jan Kocina: Zákaz konkurence ve světle soukromého a veřejného práva

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 356 Kč

Předkládaná publikace přináší ucelený pohled na institut zákazu konkurence ve světle minulé a současné právní úpravy a zabývá se jeho aktuálními problémy. Obsahuje také srovnání s právní úpravou platn ... a dál?

Produkt Jan Kocina: Zákaz konkurence ve světle soukromého a veřejného práva

Jan Kocina: Zákaz konkurence ve světle soukromého a veřejného práva - parametry

Název produktu: Jan Kocina: Zákaz konkurence ve světle soukromého a veřejného práva
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 356 Kč
Maximální cena: 394 Kč
Ušetríte až: 38 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace Zákaz konkurence ve světle soukromého a veřejného práva přináší ucelený pohled na institut zákazu konkurence ve světle minulé a současné právní úpravy a zabývá se jeho aktuálními problémy. Obsahuje také srovnání s právní úpravou platnou ve Spolkové republice Německo a Slovenské republice. Ve vazbě na zpracovávanou problematiku zákazu konkurence je zkoumána vzájemná podmíněnost norem práva soukromého s normami práva veřejného. Autor upozorňuje i na to, že při předpokládané rekodifikaci občanského,obchodního a případně pracovního práva je nutné zvažovat veškeré právní i faktické souvislosti vážící se na právní úpravu zákazu konkurence. Kniha je zajímavá zejména svým mezioborovým přístupem k institutu zákazu konkurence a ocení ji proto nejen akademičtí pracovníci, ale i odborníci z praxe a studenti právnických fakult. Autor publikace, JUDr. Jan Kocina, Ph.D. (nar. 1960) absolvoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze v roce 1983, kdy složil i rigorózní zkoušku a byl mu udělen titul JUDr. Poté pracoval jako advokátní koncipient a od roku 1996 do současné doby vykonává advokacii v Plzni. Od roku 1996 je nepřetržitě členem trestní sekce dřívější ÚČA a nyní ČAK v Praze. Od počátku existence Fakulty právnické na Západočeské univerzitě v Plzni zde působí jako učitel na katedře trestního práva. Publikuje v odborných právnických časopisech články s občanskoprávní a trestněprávní problematikou. Od roku 2002 zajišťuje školení advokátů a advokátních koncipientů pro ČAK na témata, která se dotýkají trestního a obchodního práva. Kromě výkonu advokacie a pedagogické činnosti působí jako rozhodce u Rozhodčího soudu při HK ČR a AK ČR v Praze. Na Fakultě právnické ZČU v Plzni obhájil v roce 2008 disertační práci a byl mu udělen titul Ph.D. Zákaz konkurence ve svět.EPI49 - Edice: Beckova edice právní instituty - CH BECK - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesk Jan KocinaC.H.BECK 2010, edice Beckova edice právní institutyKniha, čeština, 122 stran Předkl


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.