Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jan Klíma: Makroekonomie

Učebnice/Odborná literatura

Jan Klíma: Makroekonomie

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Chcete snadno a rychle nabýt základní znalosti z oblasti makroekonomie? Připadá Vám tato vědní disciplína složitá? Začtěte se do knihy Makroekonomie od Jana Klímy. Autor jasně a srozumitelně vysvětluje základní pojmy a principy a využívá přehledné grafy pro znázornění vztahů mezi veličinami. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jan Klíma: Makroekonomie koupíte i tady

Specifikace Jan Klíma: Makroekonomie

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 192 Kč

Chcete snadno a rychle nabýt základní znalosti z oblasti makroekonomie? Připadá Vám tato vědní disciplína složitá? Začtěte se do knihy Makroekonomie od Jana Klímy. Autor jasně a srozumitelně vysvětluj ... a dál?

Produkt Jan Klíma: Makroekonomie

Jan Klíma: Makroekonomie - parametry

Název produktu: Jan Klíma: Makroekonomie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 192 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 107 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Chcete snadno a rychle nabýt základní znalosti z oblasti makroekonomie? Připadá Vám tato vědní disciplína složitá? Začtěte se do knihy Makroekonomie od Jana Klímy. Autor jasně a srozumitelně vysvětluje základní pojmy a principy a využívá přehledné grafy pro znázornění vztahů mezi veličinami.

Makroekonomie je obor ekonomické teorie, který se zabývá zkoumáním ekonomického systému jako celku. Sleduje vztahy mezi agregátními veličinami jako například hrubý domácí produkt, agregátní nabídka, agregátní poptávka, inflace, nezaměstnanost, úroková míra a měnový kurz. Popisuje jakými mechanismy se tyto veličiny utvářejí, jaké faktory je ovlivňují a jakým způsobem je dosahováno ekonomické rovnováhy. Makroekonomie poskytuje základ pro provádění hospodářské politiky státu, a to jak fiskální politiky, tak monetární politiky nebo zahraničněobchodní politiky. Existuje několik proudů (škol) makroekonomické teorie, které vysvětlují příčiny některých ekonomických jevů různými (často protichůdnými) způsoby. Obecně však platí, že každá makroekonomická teorie má svoje základy v mikroekonomii. Studium makroekonomie se stalo nedílnou součástí studia na všech ekonomických školách. Kniha představuje doplňkovou učebnici, jejímž cílem je pomoci studentům zvládnout poznatky z teorie makroekonomie a umožnit tak hlubší porozumění ekonomie a ekonomickým otázkám. Čtivým a snadno pochopitelným způsobem osvětluje základní makroekonomické pojmy a principy. Díky názorným grafům získáte ucelenou představu o vzájemných vztazích makroekonomických veličin. Najdete na malém prostoru vše potřebné z makroekonomie. Kniha je silná svou jasností a jednoduchostí. Makroekonomie - Jan Klíma od authora Jan Klíma a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.