Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jan Klíma: Dějiny Latinské Ameriky

Knihy naučná literatura

Jan Klíma: Dějiny Latinské Ameriky

Hodnocení: 1x
  • 4

Dějiny Latinské Ameriky – Vývoj oblasti, regionů a států - Jan Klíma. Souhrnný přehled politických dějin Latinské Ameriky přináší informace o hlavních procesech a charakteristických rysech vývoje na tomto kontinentě, o jeho zvláštnostech a odlišnostech i o jeho vztahu k ostatnímu světu. Trvalý populační, politický a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78848

Jaké má kniha
Dějiny Latinské Ameriky
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jan Klíma: Dějiny Latinské Ameriky

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 322 Kč

Souhrnný přehled politických dějin Latinské Ameriky přináší informace o hlavních procesech a charakteristických rysech vývoje na tomto kontinentě, o jeho zvláštnostech a odlišnostech i o jeho vztahu k ostatnímu světu. Trvalý populační, politický a ekonomický vzestup oblasti, pád posledních diktatur, úspěšný proces regionální a kontinentální integrace, odvážné politické a sociální projekty současnosti a rostoucí ekonomické i populační kapacity připoutávají pozornost k této části západní polokoule. Latinská » ... a dál?

Produkt Jan Klíma: Dějiny Latinské Ameriky

Jan Klíma: Dějiny Latinské Ameriky - parametry

Název produktu: Jan Klíma: Dějiny Latinské Ameriky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 322 Kč
Maximální cena: 429 Kč
Ušetríte až: 107 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Dějiny Latinské Ameriky – Vývoj oblasti, regionů a států - Jan Klíma. Souhrnný přehled politických dějin Latinské Ameriky přináší informace o hlavních procesech a charakteristických rysech vývoje na tomto kontinentě, o jeho zvláštnostech a odlišnostech i o jeho vztahu k ostatnímu světu. Trvalý populační, politický a ekonomický vzestup oblasti, pád posledních diktatur, úspěšný proces regionální a kontinentální integrace, odvážné politické a sociální projekty současnosti a rostoucí ekonomické i populační kapacity připoutávají pozornost k této části západní polokoule. Latinská Amerika je příkladem mimořádně čilého a plodného stýkání a potýkání nejrozmanitějších ras, etnik a kultur, jejichž historické konflikty vyúsťují v naší době v příznivou a mnohotvárnou podobu specifické latinskoamerické civilizace. Zaslouží si mimořádnou pozornost nejen pro svou stále důležitější roli v globalizovaném světě, ale i proto, že prošla vzestupy i pády motivovanými charakteristickými příčinami vlastními i vnějšími. Její historie umožňuje zvážit produktivitu a řešení konfliktů, které postihují také Evropu, nabízí řadu modelových témat, jako je utváření identity, úsilí o svobodu a sociální spravedlnost, řešení rasového problému nebo budování nepředpojaté tolerance a demokratického dialogu, a je tak logickým a zcela nutným doplňkem evropských dějin a integrální součástí celosvětové historie. Dějiny Latinské Ameriky – Vývoj oblasti, regionů a států - Jan Klíma od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Jan KlímaVývoj oblasti, regionů a státůLidové noviny 2015Kniha, čeština, 584 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.