Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jan Keller: Tři sociální světy

Knihy

Jan Keller: Tři sociální světy

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Tři sociální světy - Sociální struktura postindustriální společnosti - Jan Keller. Práce se zabývá proměnami sociální struktury dnešní společnosti. Autor hájí tezi, podle níž společnost přechází od pouhé nerovnosti k naprosté nesouměřitelnosti. Tuto tezi dokládá na řadě údajů a sleduje procesy, které tuto ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Tři sociální světy
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jan Keller: Tři sociální světy koupíte i tady

Specifikace Jan Keller: Tři sociální světy

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 149 Kč

Práce se zabývá proměnami sociální struktury dnešní společnosti. Autor hájí tezi, podle níž společnost přechází od pouhé nerovnosti k naprosté nesouměřitelnosti. Tuto tezi dokládá na řadě údajů a sled ... a dál?

Produkt Jan Keller: Tři sociální světy

Jan Keller: Tři sociální světy - parametry

Název produktu: Jan Keller: Tři sociální světy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 149 Kč
Maximální cena: 225 Kč
Ušetríte až: 76 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Tři sociální světy - Sociální struktura postindustriální společnosti - Jan Keller. Práce se zabývá proměnami sociální struktury dnešní společnosti. Autor hájí tezi, podle níž společnost přechází od pouhé nerovnosti k naprosté nesouměřitelnosti. Tuto tezi dokládá na řadě údajů a sleduje procesy, které tuto proměnu způsobují. Podává charakteristiku tří sociálních světů (elita, střední vrstvy, deklasovaní), které se od sebe prudce vzdalují a žijí v nesouměřitelných podmínkách. Zároveň je v knize popsáno, jakými způsoby společenské vědy zakrývají přechod od nerovnosti k nesouměřitelnosti. V této souvislosti autor analyzuje například pojmy sociální kapitál, sociální vyloučení a nová sociální rizika. Propojuje teorie sociální stratifikace, sociologie města, sociologie organizace a některých dalších disciplín a ukazuje, jakou hrozbu představuje sociální nesouměřitelnost pro demokracii a pro budoucnost otevřené společnosti. Publikace: Tři sociální světy - Sociální struktura postindustriální společnosti - Jan Keller. Jan KellerSociální struktura postindustriální společnostiSlon 2011Kniha, čeština, 212 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.