Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jan Keller: Nejistota a důvěra aneb K čemu je modernitě dobrá tradice

Učebnice/Odborná literatura

Jan Keller: Nejistota a důvěra aneb K čemu je modernitě dobrá tradice

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Nejistota a důvěra aneb K čemu je modernitě dobrá tradice - Jan Keller. Kniha se zabývá trojicí pojmů, s nimiž pracuje soudobá sociologie. Jde o koncepty sociálních sítí, sociálního kapitálu a důvěry. Autor ukazuje, proč právě tyto kategorie budí dnes tak velkou pozornost. Moderní společnost, pokud chce ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.95068
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Nejistota a důvěra aneb..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jan Keller: Nejistota a důvěra aneb K čemu je modernitě dobrá tradice koupíte i tady

Specifikace Jan Keller: Nejistota a důvěra aneb K čemu je modernitě dobrá tradice

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 145 Kč

Kniha – autor Jan Keller, 174 stran, česky, brožovaná bez přebalu matná. Kniha se zabývá trojicí pojmů, s nimiž pracuje soudobá sociologie. Jde o koncepty sociálních sítí, sociálního kapitálu a důvěry. Autor ukazuje, proč právě tyto kategorie budí dnes tak velkou pozornost. Moderní společnost, pokud chce vůbec fungovat, potřebuje neustále oživovat klíčové prvky téměř již zapomenuté tradice. Sociální sítě, sociální kapitál i důvěra, to vše má sloužit jako náhražka pojištění proti sociálním rizikům. Dochází k tomu » ... a dál?

Produkt Jan Keller: Nejistota a důvěra aneb K čemu je modernitě dobrá tradice

Jan Keller: Nejistota a důvěra aneb K čemu je modernitě dobrá tradice - parametry

Název produktu: Jan Keller: Nejistota a důvěra aneb K čemu je modernitě dobrá tradice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 145 Kč
Maximální cena: 220 Kč
Ušetríte až: 75 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Nejistota a důvěra aneb K čemu je modernitě dobrá tradice - Jan Keller. Kniha se zabývá trojicí pojmů, s nimiž pracuje soudobá sociologie. Jde o koncepty sociálních sítí, sociálního kapitálu a důvěry. Autor ukazuje, proč právě tyto kategorie budí dnes tak velkou pozornost. Moderní společnost, pokud chce vůbec fungovat, potřebuje neustále oživovat klíčové prvky téměř již zapomenuté tradice. Sociální sítě, sociální kapitál i důvěra, to vše má sloužit jako náhražka pojištění proti sociálním rizikům. Dochází k tomu v době, kdy selhávají standardní pojistné mechanismy, na kterých spočíval sociální stát. Autor dokládá iluzornost těchto nadějí pomocí materiálů, které jsou výsledkem jeho historických, etnografických a sociálně kriminologických studií. Jsou sociální sítě ohroženy návratem ke klientelismu? Udržujeme přátelství hlavně kvůli byznysu? V čem je sociální kapitál asociální? Jsou bezdomovci sociálními kapitalisty? Jak zní vzorec bezmezné důvěry? V čem jsou naše rituály bez užitku? Proč potřebuje modernita parazitovat na tradici? Publikace: Nejistota a důvěra aneb K čemu je modernitě dobrá tradice - Jan Keller. aneb K čemu je modernitě dobrá tradice - Edice: Studie - Slon - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu matná - 174 str. - ISBN Jan Kelleraneb K čemu je modernitě dobrá tradiceSlon 2009, edice StudieKniha, čeština, 174 stran


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.