Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jan Hodač, Tomáš Kotrba: Učebnice globalizace

Učebnice/Odborná literatura

Jan Hodač, Tomáš Kotrba: Učebnice globalizace

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha si klade za cíl seznámit čtenáře s tématy, jež jsou ve společnosti slyšet stále častěji. Globalizace, globální oteplování, znečišťování životního prostředí, nedostatek ropy nebo zemního plynu, nekontrolovatelné migrační toky, silný populační růst – o tom všem informují média téměř každý den, a to způsobem a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Jaké má kniha
Učebnice globalizace
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jan Hodač, Tomáš Kotrba: Učebnice globalizace

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 213 Kč

Kniha si klade za cíl seznámit čtenáře s tématy, jež jsou ve společnosti slyšet stále častěji. Globalizace, globální oteplování, znečišťování životního prostředí, nedostatek ropy nebo zemního plynu, nekontrolovatelné migrační toky, silný populační růst – o tom všem informují média téměř každý den, a to způsobem a dikcí často již předem známou. Nepodlehnout „globálním klišé“, vnímat projevy globalizace ve skutečně „globálních souvislostech“ a vyznat se » ... a dál?

Produkt Jan Hodač, Tomáš Kotrba: Učebnice globalizace

Jan Hodač, Tomáš Kotrba: Učebnice globalizace - parametry

Název produktu: Jan Hodač, Tomáš Kotrba: Učebnice globalizace
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 213 Kč
Maximální cena: 375 Kč
Ušetríte až: 162 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha si klade za cíl seznámit čtenáře s tématy, jež jsou ve společnosti slyšet stále častěji. Globalizace, globální oteplování, znečišťování životního prostředí, nedostatek ropy nebo zemního plynu, nekontrolovatelné migrační toky, silný populační růst – o tom všem informují média téměř každý den, a to způsobem a dikcí často již předem známou. Nepodlehnout „globálním klišé“, vnímat projevy globalizace ve skutečně „globálních souvislostech“ a vyznat se v nich – právě o to se snaží i tato publikace. Autoři vychází z myšlenky, že frontální výukou lze naučit mnohé, nicméně aktivizační metody ve výuce dovedou žáky a studenty daleko více motivovat k samostudiu, vytváří u nich zájem o problematiku a podprahově u probíraných témat docilují vyšší míry zapamatování. Zdánlivě složitá témata související s globalizací jsou proto rozebrána tak, aby se v mnoha případech dal text uchopit a rovnou učinit součástí výuky v příslušných hodinách. Tipy a nápady na různá cvičení pak jen pomáhají učitelům v jejich práci. Autoři věří, že k celé řadě již existujících knih na téma globalizace přidávají takovou, která bude učitelům co nejblíže. Nepodlehnout "globálním klišé", vnímat projevy globalizace ve skutečně "globálních souvislostech" a... kniha, Učebnice globalizace, Jan Hodač, Tomáš Kotrba, Barrister a Principal Tomáš Kotrba; Jan HodačBarrister a PrincipalKniha, čeština, 300 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.