MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Jan Hnízdil: Mým marodům

Próza - beletrie

Jan Hnízdil: Mým marodům

Hodnocení: 6x
  • 4
EAN: 9788074220678

Akcionáři farmaceutických firem, obchodníci se zdravím a vůbec všichni, kdo tahají za páky práškovacího stroje současného zdravotnictví, nechť se chrání knihu Mým marodům byť jen otevřít. Četba autorových sloupků, fejetonů a glos má totiž účinky pro ně zcela nežádoucí, a mohla by jim tudíž lehce přivodit těžké ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.9632
skladem

Jaké má kniha
Mým marodům
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Jan Hnízdil: Mým marodům

Specifikace Jan Hnízdil: Mým marodům

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 184 Kč

Akcionáři farmaceutických firem, obchodníci se zdravím a vůbec všichni, kdo tahají za páky práškovacího stroje současného zdravotnictví, nechť se chrání knihu Mým marodům byť jen otevřít. Četba autorových sloupků, fejetonů a glos má totiž účinky pro ně zcela nežádoucí, a mohla by jim tudíž lehce přivodit těžké srdeční selhání, náhlou mozkovou příhodu nebo jen nutkavé svrbění dlaní. A kdoví jak by dopadli, kdyby se pak s řečenými potížemi svěřili do péče té své, biotechnologické medicíny, která sice přičinlivě » ... a dál?

Produkt Jan Hnízdil: Mým marodům

Jan Hnízdil: Mým marodům - parametry

Název produktu: Jan Hnízdil: Mým marodům
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 184 Kč
Maximální cena: 229 Kč
Ušetríte až: 45 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 6 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Akcionáři farmaceutických firem, obchodníci se zdravím a vůbec všichni, kdo tahají za páky práškovacího stroje současného zdravotnictví, nechť se chrání knihu Mým marodům byť jen otevřít. Četba autorových sloupků, fejetonů a glos má totiž účinky pro ně zcela nežádoucí, a mohla by jim tudíž lehce přivodit těžké srdeční selhání, náhlou mozkovou příhodu nebo jen nutkavé svrbění dlaní. A kdoví jak by dopadli, kdyby se pak s řečenými potížemi svěřili do péče té své, biotechnologické medicíny, která sice přičinlivě léčí, avšak raději neuzdravuje, neboť permanentní pacient je zlatý důl, kdežto ze zdravého nic nekápne. Popis Knižní výběr z článků a úvah MUDr. Jana Hnízdila lze naopak vřele doporučit všem, kteří si považují zdraví vlastního i zdraví společnosti a jsou ochotni pro ně něco udělat. Mohou si být jisti, že je četba nejen poučí, nýbrž i povzbudí a pobaví. Jan Hnízdil má totiž dar psát přístupně a srozumitelně a navíc i s vtipem, elegancí a humorem, ať už je řeč o záludnostech úzce odborných, nebo o věcech obecnějšího dosahu, o lékařství, o sportu či o politice. A jak se sluší na vyznavače psychosomatiky a celostního pohledu na člověka, nikdy nezapomíná uvádět zcela konkrétní příklady a pronikat do všech zákoutí životních příběhů.

"Lékař je člověk, který podává léky, o nichž ví jen velmi málo, k léčbě nemocí, o nichž ví ještě méně, lidem, o nichž neví vůbec nic". Voltairova slova vystihují paradox biologické medicíny, jež vychovává špičkové specialisty, pro něž je porozumění nemoci důležitější, než porozumění pacientovi. Za obrovských nákladů tak medicína stále méně přispívá ke zlepšení zdraví. Loni (rok 2004) překročily náklady na léky v ČR 55 miliard korun. Počet občanů obávajících se o své zdraví se přitom stále zvyšuje, v roce 2005 obavy vyjádřilo 42 procent lidí. Něco tu zkrátka nehraje. Problém není jen v tom, jak se ve zdravotnictví plýtvá. Problém je v samotném základu biologické medicíny, v úzkém zaměření na chorobu, v ignorování celostního, komplexního přístupu k člověku ve zdraví i nemoci.

Úryvek z úvodu:

Ani v nejdivočejším snu by mne nenapadlo, že jednou budu psát úvod k vlastní knížce. Pár jsem jich prolistoval, abych zjistil, jak se to dělá. většina autorů to považuje za příležitost k ohlédnutí za vlastní tvorbou a životem. U mě to není zrovna pěkný pohled: jedno rozpadlé manželství, zrušená oddělení, vyhazovy z práce, skandály, sklony k depresím. Mým krédem přitom vždycky bylo pranýřovat nešvary, hájit pravdu a hledat nová řešení. Vždycky jsem to myslel upřímně. Vždycky to špatně dopadlo. Články v této knize to dokazují.

Počet stran: 232

Rozměry: 200 x 120 mm Další sdělení Další informace o knize Mým marodům naleznete v článku Mým marodům.

  Články MUDr. Jana Hnízdila: Nadměrná lékařská péče škodí zdraví

Homeopatie? Víc, než placebo!

Evangelium bolesti

Manažer dojel - aneb všechno se nám vrátí (krátký příběh z ordinace MUDr. Jana Hnízdila)

Sportovní běh - marná snaha o útěk před psychickými problémy (příběh z ordinace MUDr. Jana


Přidat recenzi pro Jan Hnízdil: Mým marodům

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Ingnarro Louis J. Dr.: Program Ano - No, skutečný zachránce života

Ingnarro Louis J. Dr.: Program Ano - No, skutečný zachránce života

Program Ano NO je převratná kniha na téma péče o zdraví srdce i celého organismu. Na rozdíl od mnoha příruček plných "dobrých rad", je poznání předávané v této knize potvrzeno udělením Nobelovy ceny. Dr. Ignaro nejprve důkladně vysvětluje působení oxidu »

od 229 Kč

v 6 obchodech

Alena Doležalová: Domácí krabičková dieta

Alena Doležalová: Domácí krabičková dieta

Krabičková dieta je fenoménem současné doby a cílem této publikace je zpřístupnit tuto dietu pro každého. Autorka jednoduchým způsobem vysvětluje základní principy úspěšnosti krabičkové diety, radí, jak vhodně připravovat pokrmy, jak snížit »

od 194 Kč

v 5 obchodech

Alena Doležalová: Domácí krabičková dieta 1-3

Alena Doležalová: Domácí krabičková dieta 1-3

2019 Tracklist: 1. Bach - Prelude in C major 2. Beethoven - "Für Elise" 3. Richter - The Departure 4. Mendelssohn - "Spinning Song" 5. Debussy - Clair de lune 6. Debussy - Doctor Gradus ad Parnassum 7. Chopin - "Raindrop" Prélude 8. Mozart »

od 498 Kč

v 5 obchodech

Grada Rozvíjej se, děťátko...: moderní poznatky o významu správné stimulace kojence v souladu s jeho psych

Grada Rozvíjej se, děťátko...: moderní poznatky o významu správné stimulace kojence v souladu s jeho psych

Publikace Rozvíjej se děťátko se skládá z knihy, do které je vložen plakát s přehlednou tabulkou psychomotorického vývoje dítěte do jednoho roku a brožurka ke každodennímu přehledu a záznamu rodičů. Kniha obsahuje přes 800 názorných ilustračních »

od 374 Kč

v 8 obchodech

Argo Léčba informací

Argo Léčba informací

Kniha Léčba informací je bestseller Marie Vilánkové, který srozumitelným a čtivým způsobem vysvětluje, jak informace působí na lidský organismus, jak ho dokáže ovlivnit a vyléčit. Jsou v ní dvacetileté zkušenosti a poznání toho, co je pravou příčinou »

od 252 Kč

v 5 obchodech

David Frej: Zánět – skrytý zabiják

David Frej: Zánět – skrytý zabiják

POPIS Zánět je reakcí imunitního systému, která nás chrání proti toxinům, infekcím a poranění. Chronický zánět, který v těle přetrvává dlouhou dobu, ovšem způsobuje závažné poškození a poruchy vedoucí k chronickým onemocněním. Jste často unavení a bez »

od 249 Kč

v 6 obchodech

Antónia Mačingová: Zhubněte jednou provždy

Antónia Mačingová: Zhubněte jednou provždy

Kniha Zhubněte jednou provždy 1 představuje jednoduchý systém, který pomáhá dosáhnout síly, zdraví a vitality po celý život. Popis Mgr. Antónia Mačingová žije na Slovensku, vystudovala UPJŠ, obor andragogika a již několik let se zabývá účinkem stravy na »

od 245 Kč

v 5 obchodech

Miroslav Hrabica: Co nám tělo říká

Miroslav Hrabica: Co nám tělo říká

Tato kniha vám nabízí určité impulzy k zamyšlení. V knize najdete v kapitolách "Krev, lymfa, slezina", "Trávicí soustava", "Pohlavní orgány, prsa", "Endokrinní systém", "Nervový systém" a "Vznik života, lidský »

od 245 Kč

v 5 obchodech

Jacob Liberman: Dobrý zrak bez brýlí

Jacob Liberman: Dobrý zrak bez brýlí

Kniha Dobrý zrak bez brýlí se věnuje poruchám a nápravě naší schopnosti vidět úplně odlišným způsobem, než na jaký jsme zvyklý. Zve nás k tomu, abychom začali vidět lépe, ale také jinak. Proto má tato kniha co říci nejen těm, kdo nosí brýle a touží se »

od 240 Kč

ve 3 obchodech

Anna Strunecká, Jiří Patočka: Doba jedová 2

Anna Strunecká, Jiří Patočka: Doba jedová 2

Žijeme opravdu v době jedové? Odpovědi na tuto a mnoho dalších otázek inspirovaných knihou Doba jedová přináší publikace Doba jedová 2. Autoři nabízejí čtenářům poutavé čtení o běžných nápojích, nových typech potravin i o úskalích a rizicích konzumace »

od 239 Kč

v 8 obchodech

Jiří Šavlík, Blanka Beránková, Jan Hnízdil: Bolesti zad: mýty a realita - Pro ty, kteří bolesti zad léčí, i ty, kteří jimi trpí ...

Jiří Šavlík, Blanka Beránková, Jan Hnízdil: Bolesti zad: mýty a realita - Pro ty, kteří bolesti zad léčí, i ty, kteří jimi trpí ...

Kniha Bolesti zad: mýty a realita je projektem v současné době unikátním mimo jiné i proto, že se na jejím vydání finančně neposílel žádný výrobce léků nebo zdravotnické techniky. Díky tomu se podařilo vytvořit publikaci zcela "ekologickou", sloužící »

od 201 Kč

v 6 obchodech

Vladimír Vogeltanz: Co s doktorem

Vladimír Vogeltanz: Co s doktorem

Od tušení k vědění, od operací těla k operacím duše. Tak by se dala nazvat životní pouť autora knihy Co s doktorem - cesta etikoterapie, která je vlastně "Zprávou ze studijní cesty". Po patnácti letech strávených na operačních sálech a ambulancích »

od 200 Kč

v 5 obchodech

Robert S. Mendelsohn: Jak pečovat o zdraví dítěte... navzdory vašemu lékaři

Robert S. Mendelsohn: Jak pečovat o zdraví dítěte... navzdory vašemu lékaři

Naučte se, jak doma léčit a diagnostikovat běžná nachlazení a chřipky, dětské nemoci, alergie apod. Kniha Jak pečovat o zdraví dítěte...navzdory vašemu lékaři dále obsahuje kapitolu o tom, jak si vybrat správného pediatra, souhrn zásad používání »

od 198 Kč

v 5 obchodech

Martin Jelínek: Mámo, táto, nezabíjejte mě!

Martin Jelínek: Mámo, táto, nezabíjejte mě!

Objevte schopnost naučit svoje děti správně se stravovat! Ovládněte devatero tajemství, které navždy změní váš pohled na to, co jíme! Všech devět tajemství správného stravování, které tato kniha shrnuje, je určeno nejen rodičům, ale i jejich dětem. Každý »

od 187 Kč

v 5 obchodech

Jan Hnízdil: Mým marodům

Jan Hnízdil: Mým marodům

Akcionáři farmaceutických firem, obchodníci se zdravím a vůbec všichni, kdo tahají za páky práškovacího stroje současného zdravotnictví, nechť se chrání knihu Mým marodům byť jen otevřít. Četba autorových sloupků, fejetonů a glos má totiž účinky pro ně »

od 184 Kč

v 8 obchodech

Beskydy Je možné žít 150 let?

Beskydy Je možné žít 150 let?

Kniha Je možné žít do 150 let? umožňuje samostatnou a nezávislou léčbu doma, s využitím přírodních, lehce dostupných složek, bez dnes charakteristického chemického arsenálu. Autor uvádí účinné recepty k čištění organismu, které se opírají o tisícileté »

od 172 Kč

v 5 obchodech

Michail Tombak: Cesta ke zdraví

Michail Tombak: Cesta ke zdraví

Na své nemoci si zaděláváme velmi dlouho, stejně tak dlouho pak usilujeme o své zdraví. Tato filozofie je průvodním motivem knihy Cesta ke zdraví. Uvedené recepty umožňují zlepšení zdravotního stavu využitím, díky využití přírodních, lehce dostupných »

od 168 Kč

v 5 obchodech

Anna Strunecká: Varovné signály očkování

Anna Strunecká: Varovné signály očkování

Autorka nabízí v knize Varovné s!gnály očkování srozumitelným a jasným způsobem vysvětlení mechanismů imunity a důsledků vakcinace. Popis Prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc. má dlouholeté zkušenosti z pedagogické práce na Univerzitě Karlově. Zároveň byla »

od 159 Kč

v 7 obchodech

Zdeňka Jordánová: Já řídím

Zdeňka Jordánová: Já řídím

Kniha Já řídím je o řízení, či neřízení auta, ale vlastně o řízení, či neřízení svého vlastního života. Celý náš život je setkávání. I na silnicích se setkáváme. Každou vteřinou, kterou trávíme ve svém autě, se setkáváme s ostatními řidiči. Naše energie »

od 141 Kč

v 5 obchodech

Anna Strunecká: Babské rady profesorky Strunecké

Anna Strunecká: Babské rady profesorky Strunecké

Popis Babské rady profesorky Strunecké poskytují čtenářům stručné, ale srozumitelné informace o levných a zdravých potravinách, o jídle jako léku v prevenci rakoviny, srdečně-cévních onemocnění, autismu a Alzheimerovy nemoci. Rodiče v této publikaci »

od 201 Kč

v 5 obchodech

Andreas Moritz: Úžasná očista jater a žlučníku

Andreas Moritz: Úžasná očista jater a žlučníku

V tomto mezinárodním bestselleru odhaluje Andreas Moritz nejčastější, ale jen zřídkakdy rozpoznané příčiny nemoci – tvorby žlučových kamenů. Žlučové kameny postihují velkou část západní

od 389 Kč

ve 3 obchodech

Michaela Fialová, Jarmila Klímová: Proč (a jak) psychosomatika funguje?

Michaela Fialová, Jarmila Klímová: Proč (a jak) psychosomatika funguje?

Kniha Proč (a jak) psychosomatika funguje? nemoc začíná v hlavě? populárně naučnou formou vysvětluje pojem psychosomatika. Popis Kniha nabízí pochopení psychosomatických principů léčení na základě 5 aspektů vnímání nemocí, tedy na »

od 349 Kč

ve 3 obchodech

CPress Postav si svou postavu: komplexní tréninkový plán a jídelníček

CPress Postav si svou postavu: komplexní tréninkový plán a jídelníček

Publikace: Postav si svou postavu - Nikola Bartáková. Tréninkový plán, který zvládne kdokoli, kdekoli a kdykoli: 3 měsíce 39 cviků 12 sestav Zahlcení různými protichůdnými informacemi, nedostatek času nebo nákladnost sportovního vybavení či vstupů do »

od 297 Kč

ve 4 obchodech

Fontána Co s doktorem 3: Cesta etikoterapie

Fontána Co s doktorem 3: Cesta etikoterapie

Co s doktorem 3 - Cesta etikoterapie - Vogeltanz Vladimír Příběh cesty od rozhovorů "horizontálních" k rozhovorům "vertikálním". Od naslouchání vnějšímu světu k "naslouchání" vnitřnímu slovu. z kategorie Knihy | Zdraví, Hubnutí a Sport | »

od 297 Kč

ve 3 obchodech

Fontána Ájurvéda: věda o samoléčení

Fontána Ájurvéda: věda o samoléčení

Ájurvéda - Věda o samoléčení Vůbec poprvé má čtenář k dispozici knihu, která jasně vysvětluje principy a praktická uplatnění ájurvédy, nejstaršího léčebného systému na světě. Krásně ilustrovaný text knihy pojednává o následujících tématech: Historie - »

od 289 Kč

ve 4 obchodech

Marcel Vanek: Symbolika nemocí

Marcel Vanek: Symbolika nemocí

Tato kniha se snaží vidět nemoci z jiného úhlu pohledu, ve kterém můžeme najít příčinu onemocnění. Lidské tělo k nám promlouvá v mnoha symbolech, kterým ale často nerozumíme. V nemoci je každá rada dobrá a tato kniha nám může ukázat cestu nejenom k »

od 262 Kč

ve 3 obchodech

Josef Jonáš: Praktická detoxikace podle MUDr. Josefa Jonáše

Josef Jonáš: Praktická detoxikace podle MUDr. Josefa Jonáše

Praktická detoxikace podle MUDr. Josefa Jonáše je učebnicí originální a celosvětově ojedinělé metody řízené a kontrolované detoxikace organismu, která je završením celoživotní badatelské cesty autora přírodní medicínou za odhalením tajemství novodobého »

od 252 Kč

ve 4 obchodech

Přírodní hormonální léčba

Přírodní hormonální léčba

Přírodní hormonální léčba - Annelie Scheuernstuhl, Anne Hild Pokud je náš přirozený hormonální stav vyveden z rovnováhy, například v pubertě, po těhotenství, když ženy i muži (!) přicházejí do let, v období velkého stresu a podobně, může docházet k různým »

od 249 Kč

ve 3 obchodech

Alexander Loyd, Ben Johnson: Léčebný kód

Alexander Loyd, Ben Johnson: Léčebný kód

Léčebný kód je váš nástroj ke změně života. Léčebný kód, aneb jak za 6 minut vyléčit zdroj zdraví, úspěchů a vztahů. Dr. Alex Loyd objevil v roce 2001 systém, který aktivuje fyzické funkce těla a odstraňuje zdroj 95 % všech fyzických a řady psychických »

od 243 Kč

ve 3 obchodech

Tomáš Kašpar: Krutá hra o tvé zdraví

Tomáš Kašpar: Krutá hra o tvé zdraví

Přistoupíte na „Mnichovskou dohodu“ o svém zdraví? Víte, že rady lékařů o výživě vás mohou zabít? Že nízkotučné diety způsobují obezitu? Že málo tuku ve stravě vám může poškodit mozek? Že cholesterol nemůže za ucpávání cév a nízký cholesterol vám může »

od 235 Kč

ve 3 obchodech

Jiří Hamerský: Sedm poselství

Jiří Hamerský: Sedm poselství

Kniha Sedm poselství je napsána srozumitelným jazykem a ukrývá v sobě spousty vznešených a moudrých myšlenek, které lze uplatnit v každodenním životě a nalézt tak správný směr. Popis PŘÍBĚH O TOM, JAK SE MŮZE STÁT REALITA POHÁDKOU A POHÁDKA REALITOU. »

od 234 Kč

ve 3 obchodech

Jonathan Chamberlain: Jak se uzdravit z rakoviny

Jonathan Chamberlain: Jak se uzdravit z rakoviny

Kniha Jak se uzdravit z rakoviny pojednává o tom, jak lze různými nekonvenčními, nepoškozujícími a převážně i lacinými metodami vítězit nad rakovinou, a to zejména prostředky domácí samoléčby. Tyto metody, pocházející od léčitelů i lékařů, bývají »

od 234 Kč

ve 3 obchodech

Klára Mandausová, Jan Hnízdil: Příběhy obyčejného uzdravení

Klára Mandausová, Jan Hnízdil: Příběhy obyčejného uzdravení

Příběhy obyčejného uzdravení - Jan Hnízdil, Klára Mandausová Tělo není pitomé, umí se uzdravovat samo. Jenže my se k němu občas chováme jako k největšímu nepříteli. Házíme mu pod nohy spíš než příslovečné klacky rovnou klády. A k tomu žijeme tak, aby mělo »

od 224 Kč

ve 4 obchodech

Stephen Harrod Buhner: Borelióza

Stephen Harrod Buhner: Borelióza

Lymská borelióza je infekční nemoc vyvolaná bakteriemi Borrelia burgdorferi. Nejen v České republice jde o nejčastější onemocnění přenášené klíšťaty. Kde alopatická medicína selhává, nastupuje přírodní prevence a bylinná léčba. Právě těmto dvěma metodám »

od 218 Kč

ve 4 obchodech

Pragma Čtyři dohody Ilustrované vydání: kniha moudrosti starých Toltéků

Pragma Čtyři dohody Ilustrované vydání: kniha moudrosti starých Toltéků

Ve Čtyřech dohodách odhaluje don Miguel Ruiz zdroj špatných životních návyků, které nás připravují o radost a vedou ke zbytečnému utrpení. Čtyři dohody, založené na staré toltécké moudrosti, nabízejí nový přístup k vlastnímu vnitru, abychom dokázali »

od 205 Kč

ve 3 obchodech

Thorwald Dethlefsen, Ruediger Dahlke: Nemoc jako cesta

Thorwald Dethlefsen, Ruediger Dahlke: Nemoc jako cesta

Kniha Nemoc jako cesta nabízí originální pohled na tělesná onemocnění - infekce, bolesti hlavy, úrazy, srdeční a žaludeční potíže, nádory a AIDS - z pera dvou odborníků na fenomén nemoci a je doplněna podrobným přehledem symptomů a jejich interpretací. »

od 201 Kč

ve 4 obchodech

Zdeňka Jordánová: Spratek

Zdeňka Jordánová: Spratek

Kniha Spratek aneb "A bude to podle mě" je určena vám, kteří se nebojíte podívat se na to co, co je opravdu schováno za vašimi problémy a za vaší údajnou bolestí, kterou vytváříte ve svém životě, jak jistě víte, jen a jen vy sami svými postoji a způsobem »

od 183 Kč

ve 4 obchodech

Andrzej Janus: Nebuď potravou pro houbu Candida

Andrzej Janus: Nebuď potravou pro houbu Candida

Cítíš, že něco ničí Tvé zdraví a neumíš si vysvětlit příčinu svých potíží? Říkají Ti, že Tvé zdravotní problémy jsou jen výtvorem Tvé fantazie? Trpíš nedostatkem energie, depresemi, trávicími potížemi, Tvá kůže je podrážděná a svědí? Pokud je tomu tak, »

od 168 Kč

ve 4 obchodech

Beskydy Vyléčit nevyléčitelné

Beskydy Vyléčit nevyléčitelné

Autor knihy Vyléčit nevyléčitelné zdůrazňuje, že zdraví souvisí se stravou, s tím, jak dýcháme a jak dbáme o naše tělo či psychiku. Ve své knize publikuje cenné a účinné recepty a instrukce, které v praxi sám vyzkoušel. Popis Prof. Michail Tombak, PhDr. »

od 155 Kč

ve 4 obchodech

Bohdan Matwikow: Tajemství uzdravování a omlazování organismu

Bohdan Matwikow: Tajemství uzdravování a omlazování organismu

Kniha Tajemství uzdravování a omlazování organismu pojednává o výživě, která účinně léčí nemoci srdce, cukrovku a problémy zažívacího traktu. Popis Úryvek z úvodu: Jedná se o knihu na téma zdravé výživy, která striktně dodržuje zákony a zákonitosti »

od 155 Kč

ve 3 obchodech

Michail Tombak: Jak žít dlouze a zdravě

Michail Tombak: Jak žít dlouze a zdravě

Autor knihy Jak žít dlouze a zdravě Michail Tombak vytvořil celistvý systém péče o vlastní zdraví.Autor knihy Jak žít dlouze a zdravě Michail Tombak vytvořil celistvý systém péče o vlastní zdraví. Popis Úryvek z úvodu: V »

od 155 Kč

ve 4 obchodech

Jiří Cingroš: Sám sobě doktorem

Jiří Cingroš: Sám sobě doktorem

Sám sobě doktorem je kniha vycházející z principu celostní medicíny, tj. preventivního odstraňování příčin nemocí, léčení organismu jako celku.Sám sobě doktorem je kniha vycházející z principu celostní medicíny, tj. preventivního odstraňování příčin »

od 135 Kč

ve 3 obchodech

Lenka Tréglová, Jolana Daňková: Antistresové omalovánky pro dospělé 2

Lenka Tréglová, Jolana Daňková: Antistresové omalovánky pro dospělé 2

Další díl Antistresových omalovánek pro dospělé od českých autorek je tady!. Relaxujte, tvořte a bavte se. Naučíme vás i teorii kombinování barev, jejich psychologický efekt a pro nerozhodné nabízíme hotové paletky, podle kterých se můžete řídit. Svá díla »

od 89 Kč

v 6 obchodech

Petr Havlíček, Petra Lamschová: Superjídelníček II

Petr Havlíček, Petra Lamschová: Superjídelníček II

Kniha Superjídelníček II je určena všem, kteří se touží naučit jíst nejen zdravě, ale ještě u toho zhubnout pár kilo.PopisV Superjídelníčku II naleznete 3 jídelníčky na měsíc, a to s hlavními recepty, ale i rozepsané od snídaně po večeři. Kniha je určena »

od 268 Kč

ve 2 obchodech

Kurt Tepperwein: Pryč s kyselostí - Jak udržet kyselé a zásadité látky v těle v rovnováze - Tajemství dlouhověkosti - 2. vydání

Kurt Tepperwein: Pryč s kyselostí - Jak udržet kyselé a zásadité látky v těle v rovnováze - Tajemství dlouhověkosti - 2. vydání

Kurt Tepperwein, známý německý terapeut a léčitel, ve své knize Pryč s kyselostí vysvětluje, proč je překyselení těla tolik nebezpečné a co udělat pro to, abychom znovu obnovili rovnováhu mezi kyselými a zásaditými látkami v těle. Naše tělo je uzpůsobeno »

od 208 Kč

ve 2 obchodech

Tomáš Kašpar: Nespěchejte do rakve

Tomáš Kašpar: Nespěchejte do rakve

  Opravdu velice zajímavá a přínosná kniha !  Určitě i pro vaše zdraví.   Bojujete o finanční zdraví - nedovolte, aby vám vzali to fyzické! Moderní medicína a její stoupenci nás žádají, abychom akceptovali únavu, spoustu nemocí a ztrátu vitality jako »

od 132 Kč

v 1 obchodě

Petr Havlíček, Petra Lamschová: Jde to i bez pšenice

Petr Havlíček, Petra Lamschová: Jde to i bez pšenice

Autorská dvojice Petra Lamschová a Petr Havlíčekpřichází s novou knihou Jde to i bez pšenice. Popis Je to jen móda, nebo nutnost současné doby? Musíme ze svého jídelníčku vyloučit pšenici (tedy lepek), aby nám bylo lépe? Zhubneme? Budeme mít více energie? »

od 89 Kč

ve 2 obchodech

Ramona B. Wagner: EFT - svoboda emocí

Ramona B. Wagner: EFT - svoboda emocí

ANAG EFT – svoboda emocí – Jednoduchá technika sebeléčení - Ramona B. Wagner Technika Emotional Freedom Techniques (EFT) popsaná v knize „EFT – Svoboda emocí“ vychází z myšlenky, že psychické i fyzické problémy člověka spočívají v zablokování proudění »

od 133 Kč

v 1 obchodě

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.