Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jan Hejda: Zánik účasti společníka ve společnosti s ručením omezeným

Učebnice/Odborná literatura

Jan Hejda: Zánik účasti společníka ve společnosti s ručením omezeným

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Zánik účasti společníka ve společnosti s ručením omezeným - Hejda Jan. Společnost s ručením omezeným je v českém korporačním právu nejčastěji zakládanou formou obchodní společnosti. Se založením této obchodní společnosti či jiným způsobem nabytí účasti v ní však nezbytně také souvisí úvaha nad možností ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78889
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jan Hejda: Zánik účasti společníka ve společnosti s ručením omezeným

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 465 Kč

Společnost s ručením omezeným je v českém korporačním právu nejčastěji zakládanou formou obchodní společnosti. Se založením této obchodní společnosti či jiným způsobem nabytí účasti v ní však nezbytně také souvisí úvaha nad možností zániku účasti společníka. Právě tomuto tématu věnuje pozornost autor této práce. Práce obsahuje nezbytný teoretický podklad tématiky a na to navazující praktické dopady stávající právní úpravy. Text je doplněn zejména výběrem závažných souvisejících soudních rozhodnutí. Publikace je » ... a dál?

Produkt Jan Hejda: Zánik účasti společníka ve společnosti s ručením omezeným

Jan Hejda: Zánik účasti společníka ve společnosti s ručením omezeným - parametry

Název produktu: Jan Hejda: Zánik účasti společníka ve společnosti s ručením omezeným
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 465 Kč
Maximální cena: 465 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Zánik účasti společníka ve společnosti s ručením omezeným - Hejda Jan. Společnost s ručením omezeným je v českém korporačním právu nejčastěji zakládanou formou obchodní společnosti. Se založením této obchodní společnosti či jiným způsobem nabytí účasti v ní však nezbytně také souvisí úvaha nad možností zániku účasti společníka. Právě tomuto tématu věnuje pozornost autor této práce. Práce obsahuje nezbytný teoretický podklad tématiky a na to navazující praktické dopady stávající právní úpravy. Text je doplněn zejména výběrem závažných souvisejících soudních rozhodnutí. Publikace je určena široké právnické veřejnosti, tzn. soudcům, advokátům, notářům, ale i studentům právnických fakult vysokých škol a stávajícím i potenciálním společníkům společnosti s ručením omezeným. Publikace: Zánik účasti společníka ve společnosti s ručením omezeným - Hejda Jan. Jan HejdaPraktická právnická příručkaLINDE 2010, edice Praktické právnické příručkyKniha, čeština, 264 stran Autor knihy Jan Hejda, Vydavatelstvo LINDE, Praktická právnická příručka


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.