Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jan Divecký: Králové Izraele

Knihy

Jan Divecký: Králové Izraele

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Jan Divecký, V této knize, která je závěrečným dílem volné trilogie tanachických příběhů, se završí biblické osudy židovského národa, které jsme sledovali od skromných počátků v časech praotců (v knize Příběhy Tóry), po dobytí Jeruzaléma králem Davidem (v knize Izrael soudců a králů). Jádro našeho vyprávění ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Králové Izraele
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jan Divecký: Králové Izraele koupíte i tady

Specifikace Jan Divecký: Králové Izraele

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 89 Kč

Třetí díl biblických příběhů (1. Příběhy Tóry, 2. Izrael soudců a králů) z Nakladatelství P3K. Komentované starozákonní příběhy (s výkladem nejvýznamnějších židovských rabínů-komentátorů) od krále Šal ... a dál?

Produkt Jan Divecký: Králové Izraele

Jan Divecký: Králové Izraele - parametry

Název produktu: Jan Divecký: Králové Izraele
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 89 Kč
Maximální cena: 208 Kč
Ušetríte až: 119 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Jan Divecký, V této knize, která je závěrečným dílem volné trilogie tanachických příběhů, se završí biblické osudy židovského národa, které jsme sledovali od skromných počátků v časech praotců (v knize Příběhy Tóry), po dobytí Jeruzaléma králem Davidem (v knize Izrael soudců a králů). Jádro našeho vyprávění pojednává o době, kdy v Jeruzalémě stával první (Šalomounův) Chrám a v jeho stínu vládli králové Davidovy dynastie. Dílo je v našem kontextu výjimečné nejen židovským úhlem pohledu na „obecně známá“ témata, ale také pedagogickým záměrem díla, které v předmluvě ke knize vyzdvihl vrchní zemský rabín Efraim K. Sidon. Druh sortimentu : eKniha, Králové Izraele, Jazyk : Čeština, Počet stran : 161 Králové Izraele - Jan Divecký. Třetí díl biblických příběhů (1. Příběhy Tóry, 2. Izrael soudců a králů) z Nakladatelství P3K. Komentované starozákonní příběhy (s výkladem nejvýznamnějších židovských rabínů-komentátorů) od krále Šalomouna po zničení prvního Chrámu a zánik království. Knížka seznamuje čtenáře s obsahem příběhů (knihy Královské), důraz je však kladen především na interpretaci významu těchto událostí. Králové Izraele - Jan Divecký od nakladatelství P3K v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.