Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jan Dědič, Jan Lasák: Přehled judikatury ve věcech akcií a jejich převodů

Učebnice/Odborná literatura

Jan Dědič, Jan Lasák: Přehled judikatury ve věcech akcií a jejich převodů

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Přehled judikatury ve věcech akcií a jejich převodů - Jan Dědič, Jan Lasák. Přehled judikatury nabízí 93 rozhodnutí vztahujících se k problematice akcií jako zaknihovaných cenných papírů, jakož i uplatňování práv z těchto účastnických cenných papírů.Přehled je rozdělen do tří částí, z nichž první ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jan Dědič, Jan Lasák: Přehled judikatury ve věcech akcií a jejich převodů koupíte i tady

Specifikace Jan Dědič, Jan Lasák: Přehled judikatury ve věcech akcií a jejich převodů

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 213 Kč

Přehled judikatury nabízí 93 rozhodnutí vztahujících se k problematice akcií jako zaknihovaných cenných papírů, jakož i uplatňování práv z těchto účastnických cenných papírů. Přehled je rozděle ... a dál?

Produkt Jan Dědič, Jan Lasák: Přehled judikatury ve věcech akcií a jejich převodů

Jan Dědič, Jan Lasák: Přehled judikatury ve věcech akcií a jejich převodů - parametry

Název produktu: Jan Dědič, Jan Lasák: Přehled judikatury ve věcech akcií a jejich převodů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 213 Kč
Maximální cena: 328 Kč
Ušetríte až: 115 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Přehled judikatury ve věcech akcií a jejich převodů - Jan Dědič, Jan Lasák. Přehled judikatury nabízí 93 rozhodnutí vztahujících se k problematice akcií jako zaknihovaných cenných papírů, jakož i uplatňování práv z těchto účastnických cenných papírů.Přehled je rozdělen do tří částí, z nichž první charakterizuje akcii jako cenný papír, druhá část se zabývá smlouvami o převodu akcií, třetí pak představuje jiné způsoby nabytí akcií.Jednotlivé části jsou dále členěny a zabývají se podobou, vydáváním a uplatněním práv z akcií. Problematika smlouvy o převodu akcií zahrnuje rovněž rubopisy, odstoupení od smlouvy, omezení převodů (včetně korporátních omezení) a další, tak aby byly zahrnuty všechny podstatné oblasti.Každé rozhodnutí je zpracováno do podoby standardního judikátu, případně je doplněno poznámkou komentující závěry příslušného rozhodnutí.Publikace obsahuje věcný rejstřík a rejstřík ustanovení Publikace: Přehled judikatury ve věcech akcií a jejich převodů - Jan Dědič, Jan Lasák. Jan Dědič; Jan LasákWolters Kluwer 2012Kniha, čeština, 192 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.